Acil Servise 'Sosyal Mesafesiz' Açılış!

Muğla Valisi ve beraberindeki heyetin Menteşe Devlet Hastanesi Acil Servisi'nin açılışını yaparken, sosyal mesafeye hiçe saymaları dikkat çekti.

Acil Servise 'Sosyal Mesafesiz' Açılış!

Muğla Valisi, İl Sağlık Müdürü ve diğer yetkililerin katıldığı Muğla’nın Menteşe ilçesi devlet hastanesi acil servis açılışındaki görüntüler tartışma yarattı. Muğla Valisi Esengül Civelek’in Menteşe Devlet Hastanesi Acil Servisini ziyareti sırasında sosyal mesefe sıfıra inerken, koronavirüs tedbirleri hiçe sayıldı.

TIKLAYIN

İl Sağlık Müdürü İskender Gencer, Ak Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız ile çok sayıda bürokratın katıldığı açılışta, tartışma yaratan görüntüler ortaya çıktı.

Bu arada Muğla Valisi Esengül Civelek’in Muğla Valiliği resmi sayfasında vatandaşa yönelik sosyal mesafe uyarıları verdiği ancak kendisinin acil servis açılışındaki görüntülerinin mesajlarıyla uyuşmadığı ise dikkatlerden kaçmadı.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER