A-101 Çalışanlarının Sağlıkçılara 'Gelip alışveriş yapıyorlar, bizi riske sokuyorlar' Terbiyesizliği!

İddialara göre A101 İzmit Yenişehir şube çalışanları Özel Cihan Hastanesi yönetimini arayarak, “Gelip alışveriş yapıyorlar, bizi riske sokuyorlar” şikâyetinde bulundu. Söz konusu şikayet kısa sürede duyuldu, hastane içinde yayıldı, çalışanları üzdü.

Gündem 26.12.2020, 22:21 31.12.2020, 16:14 Güler Sağlam
A-101 Çalışanlarının Sağlıkçılara 'Gelip alışveriş yapıyorlar, bizi riske sokuyorlar' Terbiyesizliği!

Korona ile mücadelede en ön safta yer alan sağlık ordumuza Türkiye’nin her yerinden destek mesajları ve haberleri yayılırken, İzmit’ten üzücü bir haber geldi. A101 Yenişehir şube çalışanları, hastane çalışanlarının mağazaya gelmemesini istedi.

A101 Yapılan Saygısızlık Nedeniyle Sağlıkçılara: Üzgünüz! haberi için tıklayınız

“BİZİ RİSKE SOKUYORLAR”

TIKLAYIN

İddialara göre mağaza çalışanları, İzmit Yenişehir Mahallesinde bulunan Özel Cihan Hastanesi yönetimini arayarak, “Gelip alışveriş yapıyorlar, bizi riske sokuyorlar” şikâyetinde bulundu. Söz konusu şikayet kısa sürede duyuldu, hastane içinde yayıldı, çalışanları üzdü.

DURUM’LARDA PAYLAŞTILAR

Kimi sağlık çalışanları Whatsapp “durum” paylaşımlarında konuyla ilgili tepki mesajları yayınlarken, kimileri de üzüntülerini paylaştı. Sağlık çalışanlarına destek var. Böylesi zor bir zamanda hiç yakışmadı A101! Sağlıkçılara siz de köstek değil destek olabilirsiniz!" bilgilerine yer verildi

EN KOCAELİ

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (12)
Murat reis 5 ay önce
Hastalandiklarinda onlarda bizi riske sokmasinlar evlerinde otursunlar o zaman
Sağlıkçılar 5 ay önce
Süpervizör, koordinatör vbvb isimlerde devlette yonetmenlikte resmi bir karşılığı olmayan sadece torpille idarenin bir üst yazıyla görevlendirdiği personel sizlerd n bir farkı yoktur bir yetki ile sizlerden birşey isteyip talep edemezler sktr edin gönderin .hastanelerde neden personele ait bir poliklinik ve bir servis ayrılmıyor da ilin ilçenin büyükleri için eşleri için yer servis ayarlanıyor bunu da bakanlık bilsin
Sağlık 5 ay önce
Hâlâ acaba a101 dekiler haklı mi diyen meslektaşlarım gercekten bizim içler acısı halimize şaşırmamak lazım...hastalıkla mücadele ediyoruz ve dislanmaya devam ediyoruz..itibar deseniz bitti zaten..adamlar pandemiden çıkıp alışverişe gelmiyor bu yapilan saçmalık gözle görülmeyen bi virüs sadece sağlıkçılarda olacak bi durum yok halka açık heryerde risk yüksek zaten çalışanlar işgüzarlık yapmış...sağlıkçılara virüslü gibi bakmak gerçekten ayıp ve onlara yapılan saygısızlıktan başka bisi değildir...biz dışarda bu hastalığı yayanlar kadar dikkatsiz olsak şu an durum daha vahim olurdu...dezenfektan yapmaktan kimyasal bir insana döndük...virüs bulaşmasın derken kimyasaldan sağlığımız bozulacak ilerde zaten daha büyük sıkıntılar yaşayacağız sırf sizler hasta olmayın diye bu çaba ama anlayana insan olana saygılar....
Bir bir iki 5 ay önce
Şuanda sağlıkçı olduğunu bildikleri an, her kes kaçıyor .
Sağlıkçı 5 ay önce
Duruma göre haklı. Eğer sağlıkçı, Hastanede giydiği forma ile alışverişe gidiyor ise büyük risk. Olaya bu yönden bakmak lazım
Sağlık Çalışanıyım 5 ay önce
Kendim de sağlık çalışanıyım ama sağlık çalışanlarının hiçbir şey yapmayıp, sadece ağlamasından gına geldi. Madem size böyle bir tepkileri oldu; kentteki tüm sağlık çalışanları whatsapp vs üzerinden birbirini haberdar etsin, sadece o şube değil, hiçbir A101 şubesine gitmesin. Sağlık çalışanları sırf hava-cıva; bol ağlama, sıfır icraat. Bırakın kentteki diğer A101 şubelerinden de alışverişi kesmeyi, o hastanedekilerin, hala o şubeden alışverişe devam ettiğine adım gibi eminim. O halde neden ağlıyorsunuz? Yeter. Allah rızası için yeter. Aksiyon almayacaksanız, boşa ağlayıp gürültü etmeyin. Aksiyon alın, aksiyon.
vatandaş 5 ay önce
haklı değil mi ki
vatandaş 5 ay önce
sizin göreviniz değil hastaları iyileştirmek
bunu bilerek seçtiniz virüs olunca hastaneye gelme ne demek çok saçma
o zaman görevini yapmayacaksan istifa et
Hemşirr 5 ay önce
O zaman sen de hastalanınca hastaneye gelme sağlılçılara hastalık bulaştırma onları riske atma
Saçmasapanişler 5 ay önce
E güzel kardeşim madem böyle bişi var arayacaksın A101 genel müdürlüğünü ve şikayette bulunacaksın,kendini dışlanmış hissetmek yerine gerekli merciye şikayet edeceksin.. Herşeyi böyle büyütmek,nazlanmak,ego kasmak saçma ama.. Sen kliniğinde çalıştığın üniformayla gidersen markete onlarda korkar bu kadar basit.
geçici işçi 5 ay önce
çorumda hastanenin içine açıldı. 3 aydırda çok güzel çalışıyor. biz çalışanlar alışverişi yapıp evimize gidiyoruz. hiçbir sorunda yaşanmadı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?