60 Sağlık Çalışanı Yemekten Zehirlendi İddiası!

Batman’da 60 sağlık çalışanının yemekten zehirlendiğini açıklayan SES Batman Şubesi "“Bölge Devlet Hastanesin de Covit 19 dönemin de personele ve hastalara verilen yemek kalitesin de ki durumu daha önce de yetkili kurumlarla iletmiştik." dedi.

Gündem 15.08.2020, 18:03 15.08.2020, 18:08 Güler Sağlam
60 Sağlık Çalışanı Yemekten Zehirlendi İddiası!

SES Batman Şubesi, Batman’da 60 sağlık çalışanının yemekten zehirlendiğini açıkladı. Şube Başkanı Deniz Topkan, şunları söyledi: “Bölge Devlet Hastanesin de Covit 19 dönemin de personele ve hastalara verilen yemek kalitesin de ki durumu daha önce de yetkili kurumlarla iletmiştik.

TIKLAYIN

Dün akşam yemeğinde 60 sağlık çalışanı yedikleri yemekle zehirlenmeleri bu husus ta bardağı taşıran son damla olmuştur. Gece nöbetinde olan birçok sağlık emekçisi geceyi acilde geçirmek zorunda kalmıştır. Bir an önce gerekli soruşturulmanın yapılarak, yemek veren firmanın uyarılması, gerekli tedbirler alınarak çalışanlara ve hasta olarak yatan vatandaşlarımıza hak ettiği değerin verilmesini ve yemek kalitesinin yükseltilmesini beklediğimizi ifade ediyor, konunun takipçisi olacağımızı kamuoyuyla paylaşıyoruz.”

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?