60 Sağlık Çalışanı Yemekten Zehirlendi İddiası!

Batman’da 60 sağlık çalışanının yemekten zehirlendiğini açıklayan SES Batman Şubesi "“Bölge Devlet Hastanesin de Covit 19 dönemin de personele ve hastalara verilen yemek kalitesin de ki durumu daha önce de yetkili kurumlarla iletmiştik." dedi.

60 Sağlık Çalışanı Yemekten Zehirlendi İddiası!
banner71

SES Batman Şubesi, Batman’da 60 sağlık çalışanının yemekten zehirlendiğini açıkladı. Şube Başkanı Deniz Topkan, şunları söyledi: “Bölge Devlet Hastanesin de Covit 19 dönemin de personele ve hastalara verilen yemek kalitesin de ki durumu daha önce de yetkili kurumlarla iletmiştik.

TIKLAYIN

Dün akşam yemeğinde 60 sağlık çalışanı yedikleri yemekle zehirlenmeleri bu husus ta bardağı taşıran son damla olmuştur. Gece nöbetinde olan birçok sağlık emekçisi geceyi acilde geçirmek zorunda kalmıştır. Bir an önce gerekli soruşturulmanın yapılarak, yemek veren firmanın uyarılması, gerekli tedbirler alınarak çalışanlara ve hasta olarak yatan vatandaşlarımıza hak ettiği değerin verilmesini ve yemek kalitesinin yükseltilmesini beklediğimizi ifade ediyor, konunun takipçisi olacağımızı kamuoyuyla paylaşıyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2020, 18:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER