48 Yaşındaki Ak Parti Başkanına Başhekimden Makamında Aşı!

Ülke genelinde şiddetini her geçen gün artıran COBİT19 vatandaşları zor durumda bırakırken ayrıcalıklı bazı insanlar ise makam odasında aşı olmaya başladı.

Gündem 30.03.2021, 14:48 30.03.2021, 15:05 Güler Sağlam
48 Yaşındaki Ak Parti Başkanına Başhekimden Makamında Aşı!

Geçtiğimiz ay içerisinde Çorum Dodurga Belediye Başkanı sırası gelmeden cobit19 aşısı olduğu için basının gündemine gelirken şimdide başka bir ilçesi olan Oğuzlar ilçe belediyesinin  48 yaşındaki AKP’li Muzaffer Yıldırım başkanına hastane başhekimi ve sağlık personeli makamına giderek aşısını yaptı.

Ülke genelinde sıra verilerek aşı olmadığı gerekçesiyle yaşlı ve hastalara aşı yapılmaz iken 48 yaşındaki bu insanlara makamlarına giderek aşı yapılması kamuoyunun tepkisini çekti.

Oğuzlar belediye Başkanı AKP’li Muzaffer Yıldırım yapılan aşının resimlerini sosyal medya hesabı olan FACE’den paylaşarak aşı işlemini gerçekleştiren Başhekim Dr. Feyza Betül Yıldız ve Sağlık Personeli Murat Karaman’a teşekkürlerini sundu.

Yıldırım’ın paylaşımı;

Koronavirüs Aşımızın İlk Dozunu İlçe Devlet Hastanesi Başhekimimiz Sn Feyza Betül Yıldız ve Sağlık Personeli Sn Murat Karaman’ın Belediyemize Yaptığı Ziyaret Esnasında Olduk. Pandemi Sürecinde Fedakarca Çalışan Tüm Sağlık Personellerimize Başhekimimiz Sn Feyza Betül Yıldız ve Sağlık Personeli Sn Murat Karaman Nezdinde Teşekkür Eder Çalışmalarında Başarılar Dileriz

Öte Yandan DEVA Partisi Çorum İl Başkanı Vargeloğlu , Muzaffer Yıldırım’ın aşı payl

Haberci 19

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (12)
off of 4 ay önce
bakanımız takılmayın böyle şeylere dedi ya!
DENİZLİ 4 ay önce
Yapılan bu saçmasapan işler yüzünden,yeniden "koltuğa" oturmak için yapılan bu tiksindiren işler yüzünden mahvettiniz Akparti'yi.Cumhurbaskanımızın emeğine yazık, fedakarlığına yazık,çektiği sıkıntıya yazık.
osman 4 ay önce
olaya cok yanlis yerden bakiyorsun kardes. bu ve bunun gibi zatlarin gucunu aldigi yer zaten orasi
ADANALI 4 ay önce
LİYAKAT SAHİBİ İDARECİLER ATANMADIĞI SÜRECE BUNLAR YAŞANIR. KOLTUK SEVDASINDAN BAŞAKA BİRŞEY GÖZLERİ GÖRMÜYOR
ŞEMMUZ PİÇİ 4 ay önce
...... KORKUSU İŞTE, NELERE KADİR. GİTSE BİR DERT GİTMESE BAŞKA DERT.
abuzer 4 ay önce
Kurallar toplumun her ferdini kapsamalı, kişiye göre esnetilmemeli öyle ki bırakın bir ilçe başkanı genel başkan bile sırasını beklemeli. Hiç kimse bir diğer insandan daha kıymetli değildir temelde özellikle sağlık söz konusu ise.
Real 4 ay önce
Şu sözleşmeliler çıktı çıkalı ne liyakat kaldı ne karakter. Sağlık bakanlığı bu sözleşmeli olayına son verilmeli yoksa ne AKP kalır ne de işini düzgün yapan insanlar da heves kalır. Memur olmayıp dışardan (AÖF) soru ezberleyip adı lisans olan ve insanların kendine bir katkı sağlamadığı sadece diploma olsun torbil bulurum ve sözleşme imzalar 10 bin maaş alırım dönemi oldu sözleşme olayı.
Sultan 4 ay önce
Gayet normal ve birbirine yakisani yapmis ikiside biri kral saniyor digeri yalamasi
hasan 4 ay önce
milletvekili olacağına,parti il başkanı ol,parayı çuvallara bas:))))))))))))
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?