4 Gündür Kayıp Olan Hemşire Hatice Tusu'nun Katili Erkek Arkadaşı Çıktı!

4 gündür haber alınamayan hemşire Hatice Tusu’nun, erkek arkadaşı olduğu öne sürülen kişi tarafından öldürüldüğü belirlendi. Kadının cesedi, makilik alandaki bataklığa gömülü vaziyette bulundu.

Gündem 14.10.2020, 16:44 22.10.2020, 01:26 Güler Sağlam
4 Gündür Kayıp Olan Hemşire Hatice Tusu'nun Katili Erkek Arkadaşı Çıktı!

Aydın'ın Didim ilçesinde esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan emekli hemşire, 2 çocuk annesi Hatice Tusu'nun cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Annelerinin kaybolmasından sonra sosyal medyada çağrıda bulunan çocuklarının başvurusu üzerine Didim polisi de kapsamlı bir çalışma başlattı. Sözcü'den Latif Sansür'ün haberine göre, Tusu’nun yaşadığı evin etrafındaki tüm güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri, Tusu'nun erkek arkadaşı olduğu öne sürülen bir kişiyi tespit ederek takibe aldı.

GÖMDÜĞÜ YERİ İTİRAF ETMİŞ 

TIKLAYIN

İsmi açıklanmayan zanlının yakalanması için Denizli Sitesi bölgesindeki bir kafeteryaya baskın düzenledi. Gözaltına alınan kişinin yapılan sorgusunda cinayeti ve Hatice Tusu'yu gömdüğü yeri itiraf ettiği öğrenildi.

Polis ekipleri, cinayet zanlısının belirttiği Hisar Mahallesi'ndeki Arıtma Tesisi yakınındaki makilik alanda çalışma yaptı. Zanlının belirttiği yerde, bataklığa gömülü cesede ulaştı. Cumhuriyet savcılığı olay yerinde inceleme yaparken, Polisin cinayetle ilgili soruşturması devam ediyor.

Yorumlar (3)
Sağlık 112 3 ay önce
Bayan meslektaşlarımıda anlamıyorum bazen ,katleden neidüğü bellisiz zibidiler ile takılırsa olacağı bu ALLAH rahmet eylesin ne diyelim ..
Hurricane_27 3 ay önce
Kimseyi kınanamak lazım gün gelir aynı çukura bizler de düşebiliriz. Şartlar insana bazen öyle hatalar yaptırırır ki geriye dönüp bakığımızda bu hatayı nasıl yaptım diye hayıflanıp dururuz. Hata yapılacak ortamlara girmemek sonu kötü başlangıçlara başlamamak gerek.
Sağlık 112 3 ay önce
Kınamıyorum ALLAH kimsenin başına vermesin,bunun bayanı erkeği yok,zaman kötü iyi insan kalmışmı?? O yüzden hem bayan hemde erkeğin bu konularda çok tedbirli olması gerek.
-5
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?