3. Kattan Düşen Şebnem Hemşirenin Şüpheli Ölümünde Yeni Detay!

İzmir'deki bir hastanede hemşire olarak çalışan Şebnem Köker'in 3.'inci katta bulunan odanın penceresinden, zemindeki istinat duvarı üzerindeki demir parmaklıkların üzerine düşerek hayatını kaybetmesinin ardından Adli Tıp Kurumu raporu savcılığa gönderdi. Gelen rapora göre Şebnem hemşirenin kanında alkol bulunurken, herhangi bir uyuşturucu maddeye rastlanmadı. Vücudunda herhangi bir kesici ya da delici alet izine rastlanmayan, darp izi bulunmayan Şebnem Köker'in kesin ölümü nedeni alınan doku örneklerinin incelenmesinin ardından yapılacak tetkikler sonucu belli olacağı öğrenildi.

Gündem 25.07.2021, 16:40 25.07.2021, 23:49 Güler Sağlam
3. Kattan Düşen Şebnem Hemşirenin Şüpheli Ölümünde Yeni Detay!

İzmir'deki bir hastanede hemşire olarak çalışan Şebnem Köker, sosyal medya üzerinden gemi kaptanı Timuçin B. ile tanıştı. Bir süre oradan arkadaşlık yapan ikili yüz yüze görüşmeye başladı.

Hemşire Şebnem Köker, İzmir'den İstanbul'a geldi. Köker, Kadıköy Moda Caferağa Mahallesi Rızapaşa Sokak'da bulunan pansiyona erkek arkadaşıyla birlikte yerleşti.
ERKEK ARKADAŞINA TELEFON GELDİ...
İddiaya göre, Köker'in birlikte kaldığı erkek arkadaşına bir telefon geldi ve ikili tartışmaya başladı. Sabaha karşı 03.00 sıralarında ise 3.'inci katındaki odanın penceresinden, zemindeki istinat duvarı üzerindeki demir parmaklıkların üzerine düştü. Parmaklıkların üzerine düşen Köker olay yerinde hayatını kaybetti.

Köker'in cesedi Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Şebnem Köker'in erkek arkadaşı Timuçin B. ise ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Timuçin B. ifadesinde, "Tartışmıştık. Ben diğer odada uyumaya gittim. Gürültüyü duydum. Aşağı baktığımda cansız bedenini gördüm" şeklinde bir savunma yaptı.

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.


Timuçin B. sevk edildiği mahkemede serbest kaldı. Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından 22 Haziran'da yeniden gözaltına alınan Timuçin B., emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkemece ikinci kez serbest bırakılmıştı.

ADLİ TIP RAPORU SAVCILIĞA GÖNDERDİ
Şebnem Köker'in ölümüyle ilgili yürütülen soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı. Adli Tıp Kurumu raporu savcılığa gönderdi. Gelen rapora göre Şebnem hemşirenin kanında alkol bulunurken, herhangi bir uyuşturucu maddeye rastlanmadı.

Vücudunda herhangi bir kesici ya da delici alet izine rastlanmayan, darp izi bulunmayan Şebnem Köker'in kesin ölümü nedeni alınan doku örneklerinin incelenmesinin ardından yapılacak tetkikler sonucu belli olacağı öğrenildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
5
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?