3 Hastane'de Covid-19 Alarmı: Toplam 21 Sağlık Personeli Enfekte Oldu!

Diyarbakır'da 5 günde 15 sağlıkçının koronavirüse yakalandığı belirtilirken, Kahramanmaraş ise son iki günde bu sayı 2 oldu. Sivas'da ise Üniversite Hastanesinde 1'i doktor 3 teknikerin enfekte olduğu bilgisi geldi.

3 Hastane'de Covid-19 Alarmı: Toplam 21 Sağlık Personeli Enfekte Oldu!

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ’NDE 1 DOKTOR 3 TEKNİKER DE COVİD 19 ÇIKTI

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Ortapedi servisinde bir asistan doktor ve 3 ameliyathane teknikerinin Covid 19 testlerinin pozitif çıktığı ve tedavi altına alındıkları öğrenildi.

Kahramanmaraş'ta devlet hastanesinde korona virüs alarmı!

TIKLAYIN

Kahramanmaraş'ta bulunan Yörük Selim EK binasında görev yapan, 2 sağlık çalışanında korona virüsü olduğu belirtildi. Gelen bir habere göre, Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Yörük Selim Ek Hizmet binasında görev yapan 2 sağlık çalışanın koronavirüs testi pozitif çıktı.

Diyarbakır'da 5 günde 15 sağlıkçı enfekte oldu

5 günde 15 sağlıkçının koronavirüse yakalandığı Diyarbakır'da enfekte olan sağlık çalışanı sayısı 170'i buldu. Testi pozitif çıkan hekimlerden Op. Dr. Şemsettin Koç, "Her tarafım ağrıyor, ateşim de çok yüksek, uyuyamıyorum. Alınan tedbirlere uyulmalı ve eski alışkanlıklardan vazgeçilmeli" dedi.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Please insert below script in to upper part of body section. -----------------------------------------------------------------------------------------------------