2020 Hac Organizasyonu Görevi Mülakat Yerleri Belli Oldu! Hac Görevli Mülakatları Başlıyor!

T.C. Cumhurbaşkanlığı Diyanet İşleri Başkanlığı DİB Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğü 7 Ocak 2019 Salı günü itibarıyla 2020 Hac Organizasyonu görevli mülakat tarihlerini deklare etti. 2020 hac organizasyonu kapsamında Hac farizasını yerine getirmek suretiyle Suudi Arabistan’a gidecek yurttaşlarımızın ibadetlerini sıhhat, güvenlik ve rahatlık içinde yerine getirebilmeleri için organizasyonda görevlendirilecek personelimize mühim vazife ve sorumluluklar düşmektedir.

Gündem 08.01.2020, 21:19 08.01.2020, 21:43 Güler Sağlam
2020 Hac Organizasyonu Görevi Mülakat Yerleri Belli Oldu! Hac Görevli Mülakatları Başlıyor!

Bu itibarla hacılara hizmet vermek üzere organizasyonun her kademesinde personel görevlendirilmektedir. Önceki yılların hac organizasyonlarıyla ilgili değerlendirmeler de dikkate alınarak, 2020 yılı hac organizasyonunda çeşitli unvanlarda görevlendirilecek personelin belirlenmesi için mülakat tarihleri belli oldu.

2020 HAC ORGANİZASYONU GÖREVLİ MÜLAKAT TARİHLERİ

TIKLAYIN

​2020 Yılı Hac Organizasyonunda görev almak için müracaatta bulunan (din görevlisi, bayan irşat görevlisi, ekip personeli ve yardımcı hizmetleri ünvanlarındaki) personelin mülakatları 15.01.2020 tarihinden itibaren belli periyotlar halinde 40 bölgede yapılması planlanmaktadır. Bu kapsamda mülakat bölgesi belli olan personel mülakat tarihi ve bölgesini aşağıdaki bağlantıdan direkt sorgulama yapabilmektedirler.

Sorguda mülakat bölgesi ve tarihi hakkında bilgi bulunmayan personelin henüz mülakat bölgesi planlanmadığından planlama yapıldıkça duyurulacaktır.

Mülakat bölgesini ve tarihini öğrenmek için lütfen TIKLAYINIZ.

Yorumlar (0)
-3
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?