2 Doktoru Darp Eden Hasta Yakını Serbest Bırakıldı!

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde görevli iki araştırma görevlisi doktor, eşini muayene getiren bir şahıs tarafından tekme-tokat dövülerek darp edildi. Doktorların şikayetçi olması üzerine gözaltına alınan hasta yakını Ümit E. serbest bırakıldı.

2 Doktoru Darp Eden Hasta Yakını Serbest Bırakıldı!

Önceki gün Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı’nda kısa süre önce koronavirüsü yenerek görevine geri dönen Araştırma Görevlisi Dr. Ebubekir Yılmaz, hasta yakını Ümit E.’nin saldırısına uğradı.

TIKLAYIN

Yılmaz ile araya girmeye çalışan diğer doktor Simge Katrancı, hasta yakını tarafından darp edildi.

Aldıkları darbelerle hafif yaralanan Yılmaz ve Katrancı, doktor raporu alarak polise şikayette bulundu. Bunun üzerine hasta yakını Ümit E., gözaltına alındı. Ümit E, polisteki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

İki Doktoru Birden Tekme Tokat Darp Etti! haberi için tıklayınız

Zeyrek: Bakan Koca’ya Soruyorum; Adaletiniz Bu mu Sizin? haberi için tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2020, 10:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Saglikçi
Saglikçi - 5 ay Önce

Yanarım yanarım da şu süreçte bile tırnak ucu kadar kazanım olmadı ona yanarım.saglikta şiddet yasası bile içi boş çıktı.ozluk haklarına dokunulmadi bile .bütün ülke hemşireleri 7 bin lira,doktorları 20 bin lira aliyo saniyor bir de üstüne.gerci bu sitede de bile böyle sananlar var ya :)

Zafer arif
Zafer arif - 5 ay Önce

Alkışlar boş cıktı kullanılıp atılmak böyle bir duygu olsa gerek

Dr hemşire
Dr hemşire - 5 ay Önce

Bu saatten sonra çocuğumu sağlıkçı yapmam olcaksada biyokimya uzmanı yada teknisyeni

Hüseyin ÜLKER
Hüseyin ÜLKER - 5 ay Önce

Hepimiz üzgünüz ama Sayın Sağlık Baknın ne suçu var burada Savcılık ve o günkü Nöbetçi Hakimlikteki görevli Hakim neye dayanarak serbest bıraktı ne olursa olsun bırakmaması gerekir yanlış Serbest bırakma kararını veren Hakim lerde verdikleri tutumsuz ve uygun olmayan kararlardan sorgulanıp gereği yapılması gerekli Adalet Bakanlığı ve Hakimler Yüksek Kurulu tarafından Türk Ceza Yasısında yazılan kanun uygulanır ve uygulanması için var.

SIRADAKİ HABER