1 Hemşire 2 Sağlık Çalışanına Saldırı: Demir Korkulukla Bilgisayarı Kırdılar!

Hasta yakınlarının sağlık çalışanlarına yönelik saldırısına Gaziantep'de bir yenisi eklenirken, olayda biri hemşire olmak üzere 3 çalışanın yaralandığı öğrenildi. Yaşanan saldırıda bir kadının demir korkulukla bilgisayara vurduğu kameralara yansıdı.

Gündem 07.02.2021, 17:38 07.02.2021, 23:14 Güler Sağlam

Alınan bilgiye göre, merkez Şahinbey ilçesinde faaliyet gösteren özel bir hastanede, 15 gündür Kovid-19 tedavisi gören M.A.K, hayatını kaybetti.

TIKLAYIN

Ölüm bilgisine Kovid-19 yazılmamasını isteyen hasta yakınları, çıkan tartışmanın ardından hastane görevlilerine saldırdı.

Biri hemşire 3 hastane görevlisinin yaralandığı olayda, hastanede de hasar oluştu.

Güvenlik kamerasınca kaydedilen görüntülerde, hasta yakınlarının hastane çalışanlarına saldırdığı, yaşanan kargaşa ve bir kadının demir korkulukla bilgisayara vurduğu görülüyor.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
Sağlıkçılar 1 ay önce
Adamlarda ki öz güvene bak hele usulsüz kanunsuz iş teklif ediyorlar birde calisani darp ediyorlar vay be
Adil 1 ay önce
Fahrettin Koca'ya ve Sağlıkta Şiddet Yasası için birkaç twit atmak dışında bir şey yapmayan Sağlık-Sen ve Türk Sağlık-Sen'e gösterin bence bu görüntüleri. Utanırlarsa, durum değişir; utanmazlarsa, bizim iş değiştirmemiz dışında bir çare yok.
Placebo 1 ay önce
Bunlara yüklü miktarda para cezası keseceksin,biraz cezaevinde yatacak,çıkıncada 3 -5 yıl herhangi bir sağlık kurumuna polis olmadan 200 metre den daha fazla yaklaşamayacak,al sana çözüm
-1
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?