Yılın doktoruna Kaymakam'dan tebrik

Kaymakam Hasan Çiçek, Kütahya'da yılın doktoru seçilen ve ödülünü Sağlık Bakanının elinden alan Dr. Hakan Ünek'ı Tebrik etti. Emet Kaymakamı Ünek'in yanı sıra Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Fethiye Güven'i de tebrik etti.

Yılın doktoruna Kaymakam'dan tebrik

TIKLAYIN

Tıp Bayramı kapsamında 81 il’de yılın doktorları seçilirken, Kütahya’da yılın doktoru Emet Toplum Sağlığı Merkezi Doktorlarından Dr. Hakan Ünek olmuştu. İl Sağlık Müdürü İsmail Zehir ile birlikte Ankara’da düzenlenen törende ödülünü Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın elinden alan Dr Hakan Ünek’i makamında kabul eden Kaymakam Çiçek, kendisini tebrik ederek, plaket takdim etti ve başarılarının devamını diledi.

Çiçek, ''İnsan ve toplum sağlığını korumak için, gece gündüz demeden çalışan, bu kutsal mesleği büyük fedakarlıklarla yerine getiren, mesleğine aşkla bağlı doktorlarımızın bu başarıları, göğsümüzü kabartmış olup, her türlü övgüye ve takdire layıktır'' ifadelerini kullandı. 

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER