Yalan Haber Yapmaktan Vazgeçin

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yanında bulunan arazinin ücretli otopark olduğu haberinin yalan olduğu anlaşıldı.

Güncel 17.07.2019, 13:18 17.07.2019, 13:31
Yalan Haber Yapmaktan Vazgeçin

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yanında bulunan Hazine Arazisinin ücretli otopark olarak kullandırıldığı ile ilgili haber Samsun kaynaklı akasyam..com adlı sitede yayınlanmış idi.

Haber merkezimizin almış olduğu bilgiye göre Hazine arazisinin Sağlık Tesisi olarak düzenleneceği, bu arazinin tahisisinin Samsun İl Sağlık Müdürlüğünün üzerinde olduğu ancak bazı şahısların 15 Temmuz akşamı Hazine arazisini işgal etmek suretiyle ücretli otoparka çevirme girişiminde bulundukları anlaşılmıştır. 

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

İl Sağlık Müdürlüğü olaya anında müdahale ederek ve ilgili şahıslar emniyete alınarak ifadelerine başvuruldu. Ücretli otopark tabelası kaldırıldı. İşgalcilerin kurduğu bariyer kaldırıldı. Olayın yasal olmayan bir işgal olayı olduğu anlaşılmıştır.

Hal böyle iken  birileri Samsun İl Sağlık Müdürünün üzerine oynayıp İl Sağlık Müdürü ve ekibini yıpratmaya yönelik bir eylem üzerinde olunduğu anlaşılmıştır. 

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
25
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?