Vücudunda yanık oluşan çocuk uçak ambulansla İzmir'e sevk edildi

Nevşehir'de, vücudundan yanık oluşan E.A. (16) Sağlık Bakanlığı'na ait hava ambulansıyla İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine nakledildi.

Vücudunda yanık oluşan çocuk uçak ambulansla İzmir'e sevk edildi

Edinilen bilgiye göre, aracın balatasına sprey sıkmak isteyen E.A'nın elindeki sprey kutusunun alev alması sonucu vücudunda yanıklar oluştu.

TIKLAYIN

Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servisinde ilk müdahalede bulunulan ve vücudunda 2. derecede yanık oluşan E.A, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Erişkin Yanık Merkezi'ne sevk edildi.

Sağlık Bakanlığı Hava Nakil Koordinasyon Birimi ile irtibata geçilerek talep edilen hava ambulansı Kapadokya Havalimanına iniş yaparak, buraya ambulansla getirilen hastayı alarak, İzmir'e naklini sağladı.

E.A'nın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Birisi
Birisi - 5 ay Önce

Sürekli çalışanlara sözlü mobing uygulaniliyor yersiz tutanaklar tutulmaktadır.çalışanların şevkini kırmaktadırlar.hastanede ciddi eleman sıkıntısı var

Dilan
Dilan - 5 ay Önce

Hastanede tüm çalışanlara mobing yapılıyor.

Bir şahıs
Bir şahıs - 5 ay Önce

Muş'ta elaman sıkıntısı olması buna rağmen hemşirelerin doktorların sıkıntı etmeden her hastaya koşturması ve karşılığında sözlü mobing ve tutanakların tutulması çok yazık...

.....
..... - 5 ay Önce

Haksız yere tutanaklar tutuluyor sözlü mobing uygulanıyor dur denmeli buna

Mağdur.
Mağdur. - 5 ay Önce

Muş devlette mobing var şuan personel sağlığın sitesine bile yorum yaptığınız zaman çıkmıyor. Son söz bizde biter tavrıyla hareket ediyorlar bu etik değil .birileri sesimizi duysun.

Yorum
Yorum - 5 ay Önce

Muş personeli mağdur mobbing var

SIRADAKİ HABER