Üniversite Hastanesi Yeterince Temizlenmiyor mu? Bu pisliğin sorumlusu kim?

saglikpersonelihaber.net WhatsApp hattı 0530 557 83 93’e ulaştırılan görüntülerde Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanede ki temizlik sorunu gözler önüne seriliyor.

Güncel 28.07.2019, 19:52 29.07.2019, 04:59
Üniversite Hastanesi Yeterince Temizlenmiyor mu? Bu pisliğin sorumlusu kim?

Hastanenin Temizliği Yeteri Kadar Yapılmıyor mu?

Vatandaş hastanede yaşadığı temizlik sorunu nedeniyle insan değil, hayvan bile girmez oraya diyerek tepkisini gösterdi. Konuyu CİMER'ede taşıdığını aktaran vatandaş, lavabo ve yerlerin kirden görünmediğini belirtiyor.

Vatandaşın mesajı şöyle:

 # “Cukurova universitesi balcali hastanesi acil servis bekleme alaninda ki tuvalet aşıri pis yerlerde insan diskisi var el kurulama pecetesi yok sabun suyla karistirilmis lavabo ve yerler kirden gorunmuyor kokuyu soylemiyorum bile insan degil hayvan bile girmez oraya lutfen haber yapin”

 # "Resimler mevcut onlarida atiyorum"

TIKLAYIN

 # "Kusura bakmayin insan diskisi da var ozur dileyerek atacagim resimleri"

 # "Klozeti cekmeye yuregim el vermedi, o da pis yani temiz degil di"

Uzun sür geçmesine rağmen temizlik yapılmamış olması hastanede ki işleyişle ilgili problem mi var sorusunu akıllara getiriyor.

İnsan sağlığı açısından temizliğe önem verilmesi gerekiyorken, bu manzarayla ilgili Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Başhekimi Prof. Dr. Tamer Cevat İNAL'ın nasıl bir uygulama yapacağı merakla bekleniyor.

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
Sağ mem 1 yıl önce
Ya hu bu yaptiginiz nedir hükümet e muhalefet etmek için kurulmuş bir site gibisiniz sağlık çalışanlarına arka çıkacağiniza destek olacağınıza maaşlarını özlük haklarını savunacaginiza gidip devrede pire arar gibi en ufak şeyleri haber yapıp sağlık camiasını karaliyor milletin gözünden düşünüyorsunuz bunca başarıya rağmen sağlıktaki dönüşüme rağmen hangi kurum var böyle bir donusumi başarıyı yakalamış olsun söyler misiniz.hangi bakanlık çalışanlarının eksiklerini ifşa etmek için uğraşıyor böyle bir site kurulmuş olsun varmı başka bir kurum soylermisiniz
Sağ mem 1 yıl önce
Her her Türkiye'de başka bir bakanlık kurum yokmuş gibi sağlık çalışanlarının açığını arıyor sizlerde buna ateşle gidiyorsunuz destek veriyorsunuz olacak iş mıdır bu yaptiginiz
sorumlu 1 yıl önce
sorumlu liyakatsiz atama yapanlar tabikide
-5
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?