Üniversite Hastanesi Yeterince Temizlenmiyor mu? Bu pisliğin sorumlusu kim?

saglikpersonelihaber.net WhatsApp hattı 0530 557 83 93’e ulaştırılan görüntülerde Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanede ki temizlik sorunu gözler önüne seriliyor.

Üniversite Hastanesi Yeterince Temizlenmiyor mu? Bu pisliğin sorumlusu kim?

Hastanenin Temizliği Yeteri Kadar Yapılmıyor mu?

Vatandaş hastanede yaşadığı temizlik sorunu nedeniyle insan değil, hayvan bile girmez oraya diyerek tepkisini gösterdi. Konuyu CİMER'ede taşıdığını aktaran vatandaş, lavabo ve yerlerin kirden görünmediğini belirtiyor.

Vatandaşın mesajı şöyle:

 # “Cukurova universitesi balcali hastanesi acil servis bekleme alaninda ki tuvalet aşıri pis yerlerde insan diskisi var el kurulama pecetesi yok sabun suyla karistirilmis lavabo ve yerler kirden gorunmuyor kokuyu soylemiyorum bile insan degil hayvan bile girmez oraya lutfen haber yapin”

 # "Resimler mevcut onlarida atiyorum"

TIKLAYIN

 # "Kusura bakmayin insan diskisi da var ozur dileyerek atacagim resimleri"

 # "Klozeti cekmeye yuregim el vermedi, o da pis yani temiz degil di"

Uzun sür geçmesine rağmen temizlik yapılmamış olması hastanede ki işleyişle ilgili problem mi var sorusunu akıllara getiriyor.

İnsan sağlığı açısından temizliğe önem verilmesi gerekiyorken, bu manzarayla ilgili Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Başhekimi Prof. Dr. Tamer Cevat İNAL'ın nasıl bir uygulama yapacağı merakla bekleniyor.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2019, 04:59

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağ mem
Sağ mem - 11 ay Önce

Ya hu bu yaptiginiz nedir hükümet e muhalefet etmek için kurulmuş bir site gibisiniz sağlık çalışanlarına arka çıkacağiniza destek olacağınıza maaşlarını özlük haklarını savunacaginiza gidip devrede pire arar gibi en ufak şeyleri haber yapıp sağlık camiasını karaliyor milletin gözünden düşünüyorsunuz bunca başarıya rağmen sağlıktaki dönüşüme rağmen hangi kurum var böyle bir donusumi başarıyı yakalamış olsun söyler misiniz.hangi bakanlık çalışanlarının eksiklerini ifşa etmek için uğraşıyor böyle bir site kurulmuş olsun varmı başka bir kurum soylermisiniz

Sağ mem
Sağ mem - 11 ay Önce

Her her Türkiye'de başka bir bakanlık kurum yokmuş gibi sağlık çalışanlarının açığını arıyor sizlerde buna ateşle gidiyorsunuz destek veriyorsunuz olacak iş mıdır bu yaptiginiz

sorumlu
sorumlu - 11 ay Önce

sorumlu liyakatsiz atama yapanlar tabikide

SIRADAKİ HABER