THY sağlık çalışanlarına indirimlerini sürdürüyor

Koronavirüs ile mücadele önemli rol oynayan sağlık çalışanları için uçuşlarda yüzde 40 indirim uygulayan Türk Hava Yolları (THY) kampanyayı bir ay daha uzattığını açıkladı.

THY sağlık çalışanlarına indirimlerini sürdürüyor
banner71

TIKLAYIN

Konuyla ilgili olarak resmi twitter adresinden bir açıklama yapan THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, " Sağlık çalışanları için düzenlediğimiz %40 indirim kampanyamız dünyanın dört bir yanında ilgiyle karşılandı.  Türk Hava Yolları olarak yüksek talep gören kampanyamızın son katılım ve biletleme tarihlerini bir ay daha uzatıyoruz, kahraman sağlıkçılara bir kez daha teşekkürler" dedi. 

8 Haziran tarihi itibariyle  sağlık çalışanları için uçuşlarda yüzde 40 indirim uygulayan THY'nin  başlattığı kampanyaya 155 bin sağlık çalışanın kaydolduğu ifade edildi. Bu kayıtların yüzde 69'nun Türkiye'den yüzde 31'nin ise yurt dışından olduğu belirtildi. Kampanyaya yurt dışından ilgi gösteren ülkeler arasında Birleşik Krallık, ABD, Almanya ve Fransa yer alıyor. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Öztürk TÜRKOĞLU
Öztürk TÜRKOĞLU - 2 ay Önce

Tamamen aldatmaca. Şimdiye kadar kaç kişi almış. 3 gün uğraştım her defasında farklı bir sorun çıktı. yaklaşık 8 tane E-posta ile bildirdim tekrar takrar giriş yaptım. Sonuç yine yok. Yalan dolan, bilet alabilirseniz çok şanslısınız.

Hakiki TÜRKOĞLU
Hakiki TÜRKOĞLU @Öztürk TÜRKOĞLU - 2 ay Önce

Sahtekar soysuz seni ! Dünya devi türk hava kurumunu karalamaya çalışan isimleri cisimleri sahte muhalifler sizi !

Saglıkçı
Saglıkçı - 1 ay Önce

Aldatmadan başka bir şey değil aldanmayın bence 3 ay uğraştım onlarla, kod gönderiliyor giriyorsunuz hata veriyor defalarca çağrı açtığım halde sonuçlanmadı bende lanet edip vazgeçtim.

SIRADAKİ HABER