Şok 3600 Rafa Kalktı

Binlerce memurun umudu olan 3600 ek gösterge rafa kalktı.

Şok 3600 Rafa Kalktı

TIKLAYIN

Binlerce memur emekliliklerini erteleyip gelecek olan 3600 ek gösterge haberine gözünü dikmişken gelen haber tam bir hayal kırıklığı yarattı. TBMM de görüşülmesi beklenen 3600 ek gösterge rafa kalktı. Böylece binlerce memurun umudu suya düşmüş oldu. Memurlar Sendikaların ve diğer sivil toplum kuruluşlarının konuyla ilgili acil açıklama yapmasını bekliyorlar. 

Emeklilikte yaklaşık 600 TL civarında emekli ikramiyelerinde de 25 bin TL civarında katkısı olacak olan 3600 ek gösterge hayal oldu. Çeşitli defalar haberleştirdiğimiz konuyu zaten çıkmayacak diye haberleştirmiştik. Ekonomik olarak maliyeyi ve SGK yı zora sokacağı bilinen 3600 artık başka bahara kalmış bulunuyor. 

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
3600 EK GÖSTERGE
3600 EK GÖSTERGE - 9 ay Önce

Bence bu haber doğruyu yansıtmıyor sadece insanları hükumete karşı soğutma algısı. Herkes 3600 istiyor olacak şey değil lise mezunu da istiyor. Hükumet söz verdiyse yapacak inşAllah. er yada geç.

önce devlet...
önce devlet... - 9 ay Önce

iyi olmuş ellerine sağlık !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SIRADAKİ HABER