Sivas Numune Hastanesi Temizliği Yerel Basında Eleştiri Konusu Oldu

Yerel basına ulaştırılan görüntülerde numune hastanesinde ki temizlik sorunu gözler önüne seriliyor.

Sivas Numune Hastanesi Temizliği Yerel Basında Eleştiri Konusu Oldu

Vatandaş hastanede uzun süre kaldığını ve tuvaleti bir kaç kez kullandığını belirterek temizlik yapılmadığını belirtiyor.

Vatandaşın mesajı şöyle:

TIKLAYIN

Sivas numune hastanesi acil bayan wc acil rezillik. Bu kadar büyük ve kapsamlı bir hastanede temizliğe ve hijyene verilen dikkat ortada. Burayı bu hale getiren hasta olabilir normaldir ama bu halde kalması içler acısı… Bir saat kaldım acil de yine aynı idi.”

Uzun sür geçmesine rağmen temizlik yapılmamış olması hastanede ki işleyişle ilgili problem mi var sorusunu akıllara getiriyor.

Kaynak:buyuksivas.com

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2019, 18:57

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağ mem
Sağ mem - 7 ay Önce

Bu tür eksiklikler hatalar sanki sadece sağlıkta hastanelerde var da sadece bizleri kotuluyorsunuz gibin bir maliyeye belediye ye milli eğitim e tarıma vb vb her taraf ta böyle tablolar la karşılaşabilirsiniz ama onlar ne böyle bir site kurup açıklarını ifşa ediyorlar nede çalışanlarını kötü gösteriyorlar eğer bir iş yapacaksanız saglikcilar in sorunlarını haber yapın hangi hastaneler döner sermaye vermiyor vb vb sorunları yazın haber yapin

SIRADAKİ HABER