Sendikalar Derebeylik mi?

Hürses yazarı Fehmi Çalmuk gündem oluşturacak bir yazıya imza attı.

Sendikalar Derebeylik mi?

Hürses gazetesi yazarı Fehmi Çalmuk gündem üzerine yazdığı yazıda Cumhurbaşkanımızın önümüzdeki süreçte Anayasa değişikliği ile birlikte Ak Parti Genel Başkanlığını bırakabileceğini Ak Parti Genel Başkanlığı için iki aday olduğunu, Bakan sayısının artacağını Bakanlıkların bölüneceğini Sol tandanslı birilerinin bile Bakan yapılabileceği gibi iddialarda bulundu. 

Sendikalar için ise Sayın Cumhurbaşkanımızın danışmanlarının sendikaların ve konfederasyonların derebeylik olduklarını söyleyerek yeni Anayasa değişikliğinde İŞÇİ-MEMUR ayrımının kalkacağını ve sendikaların tek çatı altında toplanacağını söylemeleri enterasan. 

TIKLAYIN

Bu şu anlama geliyor ki ; artık Devlet Memurun üye aidatını ödemeyecek. Üyeler aynı işçilerde olduğu gibi aidatlarını ceplerinden ödeyecek. İşçi ve Memur sendikalarının aynı çatı altında nasıl toplanacağı ise önümüzdeki günlerde gündeme gelir diye düşünüyoruz 

Fehmi Çalmuk'un yazısına ulaşmak için lütfen tıklayınız 

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 18:47

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER