"Sendikal Baskılar" Osmaniye'de Farklı Bir Boyut Kazandı İddiası

Son günlerde memur sendikaları arasında yaşanan "Sendikal baskılar" açıklamaları sıcaklığını korurken, hastane idarecilerinin bu konuda ki tarafgir yaklaşımlarına dair yeni iddialar da gündeme gelmeye devam ediyor.  Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci tarafından sosyal medya aracılığıyla paylaşılan bir görsel ve açıklamada, Sağlık-Sen Osmaniye Şube Başkanı'nın hastane müdürüne whatsapp mesajı ile istifa eden memurların listesini gönderdiğini ve yeni üye kayıtları konusunda desteklerini beklediği yönündeki ekran görüntüsünü paylaştı.

"Sendikal Baskılar" Osmaniye'de Farklı Bir Boyut Kazandı İddiası

Son günlerde memur sendikaları arasında yaşanan "Sendikal baskılar" açıklamaları sıcaklığını korurken, hastane idarecilerinin bu konuda ki tarafgir yaklaşımlarına dair yeni iddialar da gündeme gelmeye devam ediyor. Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci tarafından sosyal medya aracılığıyla paylaşılan bir görsel ve açıklamada, Sağlık-Sen Osmaniye Şube Başkanı'nın hastane müdürüne whatsapp mesajı ile istifa eden memurların listesini gönderdiğini ve yeni üye kayıtları konusunda desteklerini beklediği yönündeki ekran görüntüsünü paylaştı.

İşte o açıklama:

TIKLAYIN

"İşte Memur-Sen'in bir vukuatı daha.Genel Başkanları "Üyelerimiz zorla istifa ettiriliyor" diye yaygara yaparken,kendilerine bağlı Sağlık-Sen'in Osmaniye Şube Başkanı hastane yetkililerine mesaj ve liste göndererek kendilerine üye kaydediyor. Bunlar sendikacılığın yüz karasıdır."

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 23:53

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER