Samsun'da Hastanelerde Sistem Krizi! Röntgen ve Laboratuvar İşlemleri Durdu!

Samsun'da neredeyse hastanelerin tamamında yapılan sistem bakım ve güncelleme işlemleri nedeniyle laboratuvar başta olmak üzere, röntgen vb. birimler çalışamaz duruma geldi. Bir çok hasta mağdur durumda. Hastalara müdahale edilemez duruma geldiği iddia ediliyor.

Samsun'da Hastanelerde Sistem Krizi! Röntgen ve Laboratuvar İşlemleri Durdu!

Samsun'da neredeyse hastanelerin  tamamında yapılan sistem bakım ve güncelleme işlemleri nedeniyle laboratuvar başta olmak üzere, röntgen vb. birimler çalışamaz duruma geldi. Bir çok hasta mağdur durumda. Hastalara müdahale edilemez duruma geldiği iddia ediliyor.

TIKLAYIN

Samsun'da hastanelerde sistemkrizi yaşanıyor. Sistemde gerçekleştirilen güncelleme dolayısıyla röntgen, tahlil gibi benzeri işlemler uygulanamıyor. Tedavi için hastaneye gelen hastalara, oksijenli hava veriliyor.

MR-RÖNTGEN-TAHLİL V.B. YAPTIRILAMIYOR

Samsun'da bulunan hastanelerde yaşanan güncelleme hastaların tedavi olmasına engel oluyor. Tedavi olmaya gelen hastalara oksijenli hava vermekten başka bir müdahale yapılamazken durumun bir kaç gün süreceği söyleniyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 11:49

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeynep
Zeynep - 10 ay Önce

Bugün 28 mayıs. Sistem tamamen durmuş vaziyette. Millet beklemekten sıkıldı, yeter artık, 1 aydır sistem düzelmez mi. Bunu yaparken bunu öngöremediler mi. Gerizek''lılar. Olan millete oluyo.

SIRADAKİ HABER