Salıpazarı Devlet Hastanesi yıl sonuna tamam!

Salıpazarı’nda yapımı devam İlçe Devlet Hastanesi yılsonunda tamamlanarak hizmete girecek.

Salıpazarı Devlet Hastanesi yıl sonuna tamam!

Hastane inşaatında incelemelerde bulunan Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül “İlçemizin önemli bir ihtiyacı olan hastane binasını yılsonuna tamamlayarak hizmete sunmayı hedeflediklerini söyledi.

YILSONUNDA BİTECEK

TIKLAYIN

Hedeflerinin yıl sonuna kadar Salıpazarı ilçemizin  önemli bir ihtiyacı olan hastane binasının tamamlanarak hizmete sokulması olduğunu belirten Başkan Akgül, “Yavaşbey Mahallemizde 13 bin metre kare alan üzerine 40 yataklı olarak inşa edilen Salıpazarı Devlet Hastanesi Diyaliz ünitesi, Poliklinikler, diş ve ağız sağlığı, Yanık odası, Sosyal donatı alanları ve otoparkı ile Salıpazarı halkına hizmet verecek.

SADECE SALIPAZARI’NA HİZMET VERMEYECEK

Hastanenin sadece Salıpazarı’na değil komşu ilçelerden gelen hastalara da hizmet vereceğini söyleyen Belediye Başkanı Akgül, “Hastanemiz Salıpazarı’nın ihtiyaçlarına uzun yıllar cevap verecek şekilde tam donanıma sahip olacak.” dedi.

Salıpazarı Devlet Hastanesinin yılsonuna kadar tamamlanarak hizmete açılması planlanıyor.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER