Sağlıkta 4900 TL'lik Rekor Banka Promosyonu

Mersin İl Sağlık Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen banka maaş promosyon ihalesinde sağlık çalışanlarını sevindiren banka promosyonu anlaşması yapıldı.

Güncel 06.08.2019, 21:05 06.08.2019, 21:11
Sağlıkta 4900 TL'lik Rekor Banka Promosyonu

Mersin Sağlık Sen'den yapılan açıklama;

Mersin İl Sağlık Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen yetkili sendika olarak sağlık çalışanlarımızın temsilen Mersin Sağlık-Sen Şube Başkanlığımızın da masada olduğu banka maaş promosyon ihalesinde sağlık çalışanlarımızı memnun eden rekor bir fiyat elde edildi. İhale sonunda il genelinde tüm çalışanlarımızın dahil olduğu 12.800 çalışana tek seferde peşin olarak 4900 lira promosyon ödemesine hak kazanıldı.

Mersin İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarını kapsayan promosyon ihalesinde Ziraat Bankası ile anlaşmaya varıldı. Mersin İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı sağlık tesislerinde çalışanları kapsayan banka promosyon ihalesi 8 bankanın katılımı ile gerçekleştirildi.

Mersin İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda başlayan açık artırma usulü yoğun bir teklif pazarlığının ardından 4900 lira üzerinden tek seferde ödenmesi şartıyla Ziraat. Bankası ile anlaşmaya varıldı.

TIKLAYIN

Sözleşme önümüzdeki günlerde atılacak resmi imzalarla birlikte, İl Sağlık Müdürlüğü personelleri ,Kamu Hastaneler Kurumu Personelleri Şubat ayı itibariyle personellerin maaş hesaplarına yatırılmaya başlanacak ve ihale 5 yıl süreyle devam edecek.

Mersin Sağlık-Sen Şube Başkanı Hasan Özer yaptığı açıklamada "Mersin Sağlık çalışanları tek seferde 4900 lira gibi bir promosyon ödemesini kazanmalarından dolayı, SağlıkSen Mersin şubesi olarak büyük mutluluk duyduklarını söyledi . Sağlık çalışanlarımız güzelin en güzeline layıktır.Yetkili Sendika olduğumuz ilk günden itibaren tüm sağlık teşkilatının temsilcisiyiz herkese eşitiz dedik bugün herkese eşit ve memnun edici bir rakam ile promosyon ihalesi gerçekleşti" dedi.

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?