Sağlık Müdürü: Şehir Hastanesi Başhekiminin istifası istendi

Elazığ Fethi Sekin Şehir hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Savaş Öztürk’ün istifasının istenilmesiyle ilgili Elazığ İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Cahit Polat, açıklamalarda bulundu. Polat; Başhekimin istifasında asla siyasi bir baskının olmadığına dikkat çekerek, konunun tamamen idari konulardan kaynaklandığını söyledi.

Sağlık Müdürü: Şehir Hastanesi Başhekiminin istifası istendi

TIKLAYIN

Elazığ İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Cahit Polat, Fethi Sekin Şehir Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Savaş Öztürk’ün idari bir konu nedeniyle istifasının istendiğini, istifanın asla siyasi olmadığını söyledi.

Polat: ” Doç. Dr. Savaş Öztürk kardeşimize bugünü kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Hastanede uzun zamandan bir takım eksiklikler vardı. Bu eksikler vatandaşa yansıyor ve müdahalede geç kalınıyordu. İdare olarak bu konuların üzerine gitmek zorundaydık. Başhekimle görüşerek helallik istedik. O da anlayışla karşıladı. Yani bu konu siyasi değil idari bir konu. Kimsenin başka tarafa çekmesine gerek yok.” diye konuştu

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2019, 23:03

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER