Sağlık Müdürü Personelinin Yanında!!

Konya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç, Konya Numune Hastanesi Acil Servisi’nde hasta yakınının saldırısına uğrayan ve alın bölgesine dikiş atılan Hemşire Tuğba Yılmaz’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Sağlık Müdürü Personelinin Yanında!!

Yaşanan elim olayı kınayan İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Koç, “Sağlık Bakanlığımız son dönemde şiddet olayları ile ilgili olarak önemli mesafeler kat etti. Çıkan yeni yasa ile birlikte bu tür saldırılar artık yapanın yanına kar kalmıyor. Bu yaşadığımız olayda da, geçtiğimiz günlerde Beyhekim Devlet Hastanemizde yaşadığımız olayda da saldırganlar hemen tutuklandı” diyerek bu tür olayların sonuna kadar takipçisi olacaklarının altını çizdi.

TIKLAYIN


Şiddet olayının yaşandığı andan itibaren hem hastane yönetiminin hem de İl Sağlık Müdürlüğü’nün ilgisi karşısında kendisini yalnız hissetmediğini söyleyen Hemşire Yılmaz da “İl Sağlık Müdürümüz olayın yaşandığı gün telefonla arayıp sağlık durumum hakkında bilgi almıştı, bugün de hastanemizde ziyarete gelmesi beni son derece mutlu etti. İnşallah bu tür olaylar artık son bulur ve hiçbir sağlıkçı arkadaşım benim yaşadıklarımı yaşamaz” dedi.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ankara il sağlık çalışanı
Ankara il sağlık çalışanı - 1 yıl Önce

Ankara il sağlık Müdürlüğü örnek alsın kendi içinde olan darp olayını örtbas etmek için atmadıkları takla kalmadı. Sendikası desen ayrı bir korkak. Bravo Konya İl Sağlık Müdürlüğüne

SIRADAKİ HABER