Sağlık Müdür Dr. Berna Öztürk, sağlık hizmetlerini yerinde inceledi

Denizli İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Berna Öztürk, Kale İlçesi’ndeki sağlık hizmetlerini yerinde inceledi. Öztürk, “Tepkiler doğru yolda olduğumuzu gösteriyor” dedi.

Sağlık Müdür Dr. Berna Öztürk, sağlık hizmetlerini yerinde inceledi

Denizli İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, Kale İlçesi’ni ziyaret etti. İlçedeki sağlık hizmetlerini yerinde inceleyen Öztürk’e Sağlık Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Burak Altan ve Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı A. Alper Tatcı da eşlik etti.

TIKLAYIN

Ziyaret sırasıyla; Kale Kaymakamlığı, Kale Belediyesi, Kale Devlet Hastanesi ve Kale 1 Nolu 112 Acil Sağlık İstasyonu’na yapıldı.

Kale Kaymakamı Murat Güneş ve Kale Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç’ı makamlarında ziyaret ettikten sonra Kale Devlet Hastanesi’ne geçen İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, sağlık çalışanları ile görüştü, poliklinik ve serviste yatan hastaları ziyaret eden Öztürk, daha sonra Kale 1 Nolu 112 Acil Sağlık İstasyonu’na giderek yürütülen sağlık hizmeti hakkında bilgi aldı.

Sağlık çalışanları ile hastaların görüşünü alan İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, “Bugün sağlık hizmetini yerinde değerlendirmek üzere Kale İlçemize geldik. Hastanedeki hastalarımızdan güzel geri dönüşler duymak bizi çok memnun etti. Yolumuzun doğru olduğunu gösterdi. Her zaman dediğim gibi rutin işini herkes yapar ama önemli olan o işe biz daha fazla ne katabiliriz, bu düşünce ile çalışmak. İşte biz Denizli’de bunu sağlamaya çalıştık, görüyoruz ki bir ekip ruhu ile sağlıkta güzel işler yapmışız ve bugün de bunun geri dönüşlerini alıyoruz. Gece gündüz demeden vatandaşlarımızın en iyi ve en kaliteli sağlık hizmeti alabilmesi için özveriyle çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER