Sağlık Memuru Ali Osman Akbudak’ın Adı, Acil Servise Verildi

Balıkesir'in Havran Devlet Hastanesinde kalp krizi geçirerek yaşamını kaybeden hastane personeli sağlık memuru Ali Osman Akbudak’ın (46) adı, çalıştığı hastanenin acil servis biriminde yaşatılacak. 2018 yılında kalp krizi geçirerek yaşamını yitiren sağlık memuru Ali Osman Akbudak için anma etkinliği düzenlendi ve ismi acil servise verildi. Törene vefat eden sağlık memurunun eşi ve kızı da katılarak duygu dolu anlar yaşadılar.

Güncel 02.04.2019, 19:43
Sağlık Memuru Ali Osman Akbudak’ın Adı, Acil Servise Verildi

Etkinliğe Havran Kaymakamı Şeref Aydın, Balıkesir İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Burak Öztop, Havran Devlet Hastanesi Başhekimi Gülsema Akıncı ile daire amirleri ve müdürleri katıldı. Hastane personelinin başvurusu ve Sağlık Bakanlığı onayıyla hastane acil servisine, ‘Ali Osman Akbudak Acil Servisi’ ismi verildi.

Törene katılan Ali Osman Akbudak’ın eşi Nesrin Akbudak ve kızı Arife Nur Akbudak, kendilerine plaket ve anı belgesi verildiği sırada duygusal anlar yaşadı. Nesrin Akbudak, yapılan programın kendilerini çok mutlu ettiğini ve gururlandırdığını söyledi. Akbudak, “Bizi böyle bir onura layık gördükleri için çok teşekkür ediyorum. Çok güzel bir organizasyon yapmışlar. Arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum” dedi.

BABAM BUNU GÖRSEYDİ ÇOK MUTLU OLURDU

TIKLAYIN

Arife Nur Akbudak ise, “Babam bunu görseydi çok mutlu olurdu. Gerçekten çok güzel düşünülmüş. Herkese çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Havran Kaymakamı Şeref Aydın da, Akbudak’ın bütün personel tarafından çok sevildiğini belirtti. Aydın, “Burada verilen hizmetin kalitesini arttırarak, biz de onun manevi hatırasına saygı göstermiş olacağız” dedi.

Fatih Emrah ERDOĞAN/HAVRAN(Balıkesir)

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?