Sağlık Bilimleri Üniversitesi kişiye özel ilanı iptal etti!

Geçtiğimiz günlerde Resmi Gazetede yayımlanarak ilan edilen, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Çocuk Gelişimi programı ilanına alınacak kişiye özel ilan üniversite tarafından iptal edildi.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi kişiye özel ilanı iptal etti!

Geçtiğimiz günlerde Resmi Gazetede yayımlanarak ilan edilen, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi  Çocuk Gelişimi programı ilanına alınacak kişiye özel ilan üniversite tarafından iptal edildi. 

TIKLAYIN

Memurlar.Net'de konu olan ilan, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesitarafından verilen ve aşağıdaki tabloda yer alan ilandaki özel şartın ülkemizde lisansüstü düzeyde öğrenci yetiştiren herhangi bir tezli yüksek lisans programı olmadığı ancak belirli bir kişinin/kişilerin çalıştığı daha da doğrusu tezini yazdığı alan olabileceği, ilanda böyle bir şartın yer almasının çok sınırlı bir başvuruya imkan verdiğini, maalesef ülkemizde iyi uygulamalar yerine kötü uygulamaların daha kolay ve süratli bir şekilde genele yayıldığı ve dolayısıyla bu tip ilanların örnek gösterilmemesi için Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından İPTAL EDİLMESİNİN uygun olacağını gündeme getirmiştik.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi haberde yer alan açıklamalara istinaden, 16 Mayıs 2019 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan duyuru metni ile söz konusu öğretim görevlisi kadrosuna ilişkin ilanı İPTAL ETMİŞTİR.

İŞTE İPTAL METNİ

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 21:57

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER