Sağlık Bakanından Döner Sermaye Açıklaması - Video Haber

Sağlık Bakanı Fahrettin KOCA, Cnn Türk'de yayınlanan Hakan Çelik'in sunduğu hafta sonu programına katılarak, sağlık bakanlığı çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Özellikle Sağlık çalışanlarının en büyük sorunlarından birisi haline gelmiş olan döner sermaye adaletsizliği hakkında konuşan Bakan Koca, döner sermaye eşitsizliği ile ilgili çalışmaların sonuna gelindiğini, 1 ay içerisinde yeni düzenlemenin yayınlanacağını duyurdu.

TIKLAYIN

Hakan Çelik'in CNN Türk'de yayınlanan hafta sonu programında, gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan Sağlık Bakanı, performansa dayalı ödeme sistemiyle ilgili çalışma yaptıklarını, zannediyorum bir ay içerisinde yeni yapılan döner sermaye çalışmasının yayınlanacağını açıkladı. Tüm paydaşları memnun edecek bir çalışma olacağını vurgulayan Koca, 1 milyonun üzerindeki sağlık çalışanını memnun edecek çalışmalarının devamının geleceğini belirtti.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 03:08

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlıkçı
Sağlıkçı - 8 ay Önce

Hadi ordan kimi kandırıyorsun sayın bakan. Doktorlar ek ödemeden dolayı mağdur mu oluyorlar. Allah Allah...

Saglık çalış
Saglık çalış - 8 ay Önce

Kaç bakan geldi geçti değişti ama bir türlü döner sernaye yönetmenliği değişmedi gayri siz anlamışsınızdır

Nuh Ali Berk
Nuh Ali Berk - 8 ay Önce

Sabit döner sermaye Ödemelerimizin maaşımıza yapıştırılmasını istiyoruz
Ben 26 senelik Ortokul Mezunu bir şöförüm ek ödeme senedi bir iki sefer 10 milyon 20 milyon alıyorum Bu Allahtan revamı doktor hemşire saglık memuru çok çalıştıgı zaman bende çok çalışıyorum Ek ödemeden herkesin yararlanması lazım ben bir doktor kadar alıyım demiyorum ama bizim kandilede yağ damlasın biraz
Emekli oldugumuzdada maaşımız yükselir döner maaşa yapıştırılırsa
Birde saglıkçı saglık çalışanı ayrımına son verilsin bende 26 sene hizmet ettim kendimi yabancı gibi hissediyorum 3600 de yokuz ek öde ede yokuz Allah soracak yöneticiler bunun için varlar saygılar

SIRADAKİ HABER