Sağlık Bakanımızla Kim Uğraşıyor?

Sağlık Bakanımızla Kim Uğraşıyor?

Sağlık Bakanımızla Kim Uğraşıyor?

Son günlerde Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca ile ilgili çeşitli basın yayın kuruluşlarında yıpratma amaçlı haberler gündeme alındı.

Bakanlar Kurulunun değişeceği söylentisi çıktığından beri yapılan bu haberlerin amacı Sağlık Bakanımızı yerinden etmek olsa gerektir diye düşünüyoruz.

Ancak biliyoruz ki; Sayın Bakanımız istemediği sürece Bakanlıktan gitmez.

TIKLAYIN

Peki bu haberleri kimler yaptırıyor olabilir?

Şehir hastanelerinin sahipleri yaptırıyor olabilir çünkü Sayın Bakanımız şehir hastanelerinin dipsiz kuyu olduğunun herkesten çok farkında olduğunu tahmin ediyoruz.

Bakan olma rüyasında olanlar yaptırıyor olabilir. Ancak Sayın Cumhurbaşkanımız Sağlık Bakanımızı Bakanlıktan alacaksa bile bu haberler yüzünden almaz diye düşünüyoruz.

Velhasıl Sağlık Bakanımız birkaç değişiklikle işleri daha iyi hale getirebilir diye düşünüyoruz. Bürokratik oligarşinin kırılması ve daha hızlı çalışma gerçekleştirilmesi hem toplumumuz hem de Bakanlığımız için iyi olur inşallah.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 18:50

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
kim
kim - 5 ay Önce

rakip hastanelerdir :)

SIRADAKİ HABER