Sağlık Bakanı Koca'nın Oy Kullandığı Sandıktan Hangi Parti Birinci Çıktı?

Sağlık Bakanı Fahrettin KOCA'nın oy kullandığı Üsküdar Saffet Çebi Ortaokulundaki "3299" nolu sandıktan AK Parti'ye 157, CHP'ye 126, Saadet Partisi'ne 8, Bağımsız Türkiye Partisi'ne 3, Demokratik Sol Parti ve Türkiye Komünist Partisi'ne birer oy çıktı.

Sağlık Bakanı Koca'nın Oy Kullandığı Sandıktan Hangi Parti Birinci Çıktı?

TIKLAYIN

Oy kullanmak için geldiği Üsküdar Saffet Çebi Ortaokulunda basın mensuplarının sorularını da cevaplayan Bakan Koca, sağlık hizmetinin eksiksiz verilebilmesini sağlamak amacıyla 27 bin sağlık personelinin seçim günü aktif olarak görevinin başında olduğunu söyledi. Fahrettin Koca sözlerini "Acil hizmet istasyon sayısını bugüne özel olmak üzere normalde 2751 olan acil istasyon sayısına da 418 ilave istasyon açarak hizmet verdiklerini" söyleyerek tamamladı.

SANDIKTAN AK PARTİ BİRİNCİ ÇIKTI

Sağlık Bakanı Fahrettin KOCA'nın oy kullandığı "3299" nolu sandıktan AK Parti'ye 157, CHP'ye 126, Saadet Partisi'ne 8, Bağımsız Türkiye Partisi'ne 3, Demokratik Sol Parti ve Türkiye Komünist Partisi'ne birer oy çıktı. 

Kaynak: Anadolu Ajansı

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER