Sağlık Bakanı Koca'dan Avcılar'a Yeni Sağlık Kuruluşları Sözü

Sağlık Bakanı Koca'dan Avcılar'a Yeni Sağlık Kuruluşları Sözü

Sağlık Bakanı Koca'dan Avcılar'a Yeni Sağlık Kuruluşları Sözü

Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi'nde Yeni Doğum Ünitesi açılışına katılan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Avcılar'daki sağlık kuruluşlarına yenilerinin ekleneceğini ifade ederek, "Yeşilkent ve Tahtakale Mahallemize 420 yataklı komplekste entegre olabilecek sağlık kuruluşunun sözünü vermek istiyorum"dedi.

TIKLAYIN

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi'nin Yeni Doğum Ünite açılışını gerçekleştirdi. Programa, AK Parti Avcılar İlçe Başkanı Yaşar Karaarslan, AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Dr. İbrahim Ulusoy, İstanbul İl Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu ve çok sayıda davetli katıldı. Programda açılışın ardından Avcılar'da yapımına devam edilen yeni ek hizmet binasının inşaat alanında incelemede yapıldı. Bakan Koca'ya inceleme esnasında hastanenin inşaatına başlandığı dönemde başhekim olarak görev yapan AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Dr. İbrahim Ulusoy bilgilendirmeler yaptı. Bakan Koca ve ekibin alanı incelemesi drone ile havadan da görüntülendi.

REKLAM

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER