Özlenen tablo!! Sağlık Müdürü liyakate önem veriyor!!

Son zamanlarda ülke genelindeki devlet kurumlarında liyakat eksikliği göze çarparken Iğdır Sağlık Müdürlüğü çalışmalarında tam tersine hareket ederek liyakat esaslı hizmet veriyor.

Özlenen tablo!! Sağlık Müdürü liyakate önem veriyor!!

İl Sağlık Müdürü Dr. Alparslan Erol, yaptığı hizmetlerle gerek vatandaşlardan ve gerekse sivil toplum örgütlerinden tam not alıyor. İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı olarak hastane ve diğer kurumlarda çalışanlar arasında ayrımcılık yapmayan Dr. Alparslan Erol’un hizmetleri vatandaşlara ulaştırmada gösterdiği gayret de göz dolduruyor.

Kozmopolitik bir il olması sebebiyle Iğdır’da hizmetin eşit şartlarla ve adaletli bir şekilde dağıtılması tüm kamu kuruluşlarının önceliği oluyor. Özellikle kurumlarda çalışan personele de adaletli bir şekilde davranılması en büyük beklenti halini alıyor.

TIKLAYIN

İl Sağlık Müdürlüğü’nün personel çalıştırma yöntemi ve sağlık hizmetlerini takip ettiğimizde bu bakımdan sağlık müdürlüğü bünyesinde çalışan tüm personelin özellikle liyakat göz önünde bulundurularak seçildiği dikkatlerden kaçmıyor.

Gözlemlerimizden çıkardığımız sonuçta ise, Dr. Alparslan Erol’un kılı kırk yararak personel yöneticiliği yaptığını görüyoruz.

Iğdır gibi küçük bir ilde eş, dost ve akraba ilişkileri de göz önünde bulundurulduğunda herkesi eşit derecede memnun etmek çoğu zaman pek mümkün olmuyor. Deneyimli bir bürokrat olan Dr. Erol, bu konuda da gereken hassasiyeti göstererek tüm Iğdır’ın memnun kalacağı kararlar almaya çalışıyor.

İlimizde tabiî ki Dr. Alparslan Erol gibi değerli birçok bürokrat var. Dr. Alparslan Erol başta olmak üzere, kurum hizmetlerinde adaleti esas alan, liyakate dayalı çalışan tüm kamu amirlerini kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ya birakin liyakat öldü.
Ya birakin liyakat öldü. - 1 yıl Önce

Adami sizin yuzunizden yakinda gorevden alirlar. Daha yazaxakcok sey varda neyse. Sonra dava aciyor

SIRADAKİ HABER