Okulların Tatil Edilmesinde Son Söz Cumhurbaşkanı Erdoğan'da!

Milli Eğitim Bakanlığından alınan bilgiye göre, Külliye'de bugün yapılacak görüşmede okulların tatil olması konusu etraflıca konuşulacak. Son sözü Cumhurbaşkanı Erdoğan verecek.

Güncel 12.03.2020, 07:24 12.03.2020, 09:53 Güler Sağlam
Okulların Tatil Edilmesinde Son Söz Cumhurbaşkanı Erdoğan'da!

Külliye'de bugün yapılacak görüşmede okulların tatil olması konusu etraflıca konuşulacak. Son sözü Cumhurbaşkanı Erdoğan verecek.

Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısına Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un da katılacağı açıklandı. Ancak toplantı sonrası kameraların karşısında Selçuk yoktu. Okulların durumuyla ilgili açıklamayı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptı. Koca, okulların tatil olması konusunun kurulda gündeme alınmadığını, daha sonra konuşulacağını söyledi. Milli Eğitim Bakanlığından alınan bilgiye göre, Külliye'de bugün yapılacak görüşmede okulların tatil olması konusu etraflıca konuşulacak. Son sözü Cumhurbaşkanı Erdoğan verecek.

Toplantıya Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu üyelerinin yanı sıra Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve Bilim Kurulunun bazı üyeleri de katılacak. Toplantıda okullarda ve üniversitelerde alınacak tedbirler, maske ve benzeri ekipmanlarda giderek artan fiyat artışları, firmalara yönelik denetimler masaya yatırılacak.

TIKLAYIN

MEB Personel Genel Müdürü: Böyle bir yazımız yok

Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü, okulların tatil edildiğine yönelik olarak sosyal medya dolaşıma sokulan yazının sahte olduğunu ve hukuki sürecin başlatılacağını belirtti.Tarih ve sayı da verilen resmi yazıyla ilgili olarak Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Hamza Aydoğdu bir açıklama yaptı. Aydoğdu, Bakanlığın bu şekilde bir yazısı olmadığını belirtti ve hukuki süreç başlatıldığını açıkladı

Mahmut Özay/Türkiye Gazetesi

Yorumlar (0)
-5
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?