Memur-Sen: Hükumet zam teklifine 2 puan ekledi

Memur Sen Başkanı Ali Yalçın sosyal medya hesabından, zam teklifine yönelik olarak şu açıklamayı yaptı

Memur-Sen: Hükumet zam teklifine 2 puan ekledi
banner71

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sn. Zehra Zümrüt Selçuk, Kamu İşvereni Heyet Başkanı olarak 2020 yılı için %.4+%4 ve 2021 yılı için %3+%3 şeklindeki Hükümetin yeni teklifini iletti. Bu teklifle birlikte, son oturumda sunulan teklifin üzerine 2 puan daha eklenmiş oldu.

Memur-Sen: Yeni teklif, müzakereye uygun değil haberimiz için tıklayınız.

TIKLAYIN

Hükümet memura yeni zam teklifi sundu haberimiz için tıklayınız.

Yok hükmünde saydığımız ilk teklife yönelik tepkimizin haklılığını teyit,yeni teklif sunulması çağrımıza olumlu yanıt hükmündeki teklifi değerlendirmek,sürecin geldiği aşamayı,hizmet kollarında yürütülen müzakereleri ele almak amacıyla Başkanlar Kurulumuzu toplantıya çağırdım.

Toplu pazarlık masasının çözüm üretme kapasitesinin harekete geçtiğini gösteren fakat bununla birlikte "çözüm noktası" eşiğinin oldukça altında kaldığını belgeleyen 2 puanlık ilave teklifi, Başkanlar Kurulumuzda her yönüyle ele alacağız.

Hem masanın doğru teklifi üretmesi, hem sahanın doğru tepkiyi vermesi noktasında yürütülecek çalışmaları, alınacak kararları,Başkanlar Kurulumuzun değerlendirmelerini saat 10:00'da Genel Merkezimizde basın ile paylaşacağız.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 13:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali sozuer
Ali sozuer - 13 ay Önce

Bizlere zam vermeyin fiyatları döndürün şu anki fiyatlar olduğu.yerde dönsün bizde bir rota çizeriz.hic olmassa.ayni.yerde kalırız.mesela alçak sürünme hoscakalin

SIRADAKİ HABER