Manisa'da Devlet Hastanesine İlkokul Mezununun Müdür Olarak Atandığı İddiası! İl Sağlık Müdürlüğünden Açıklama Var

Son bir kaç gündür özellikle sosyal medya'da ve çeşitli sözlüklerde köpürtülen iddiaya göre, Manisa Alaşehir Devlet Hastanesine, Hastane Müdürü olarak sırf AKP'li olduğu için ilkokul mezunu Ayhan Ünal'ın atandığı yönünde sıklıkla paylaşımlar yapılıyor. Böyle bir durumun olamayacağını bildiğimiz için gülüp geçtik ama paylaşımların sayısı o kadar arttı ki böyle bir haberi yapmak zorunda kaldık. Bunun içinde öncelikle Manisa Sağlık Müdürü Sayın Dr. Necip Yemenici'yi arayarak durumu sorduk.

saglikpersonelihaber.net
Manisa'da Devlet Hastanesine İlkokul Mezununun Müdür Olarak Atandığı İddiası! İl Sağlık Müdürlüğünden Açıklama Var

Twitter, Facebook ve ekşi sözlük gibi platformlarda sıklıla paylaşılan iddiaya göre, Adı Ayhan Ünal olan, ilkokul mezunu birisinin, AKP'li olduğu için Manisa Alaşehir Devlet Hastanesine Müdür olarak atandığı yazıldı. Üniversite mezunları işsiz dolaşmaya devam! diye not düşmeyide ihmal etmediler.

İşte Paylaşılan Görsel;

TIKLAYIN

Kendisine telefonla ulaştığımız Manisa Sağlık Müdürü Dr. Necip YEMENİCİ, konudan haberdar olduklarını ve sosyal medya hesaplarından açıklama yaptıklarını, böyle bir durumun söz konusu olamayacağını da özellikle belirterek, sosyal medyanın tartıştığı konuya son noktayı koymuş oldu.

Merak edenler için; Manisa Alaşehir Devlet Hastanesinin İdari ve Mali Hizmetler Müdürü, Muhammed Uğur Sezgin, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü ise Özlem İmamoğlu Akdeniz'dir. 

İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımları ise; İlknur CENGİZ ve Canan MAMA iken Sağlık ve Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı ise Gülden AÇIKGÖZ'dür.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2019, 20:38

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ibrahim
Ibrahim - 13 ay Önce

Adi geçen hastanede müdür yardımcısı olma durumu nedir,yada müdür yardımcıları kimlerdir...
Ayrıca size il il hatta hastane adı ike söyleyebileceğimiz lise yada on lisans mezunu olup valilik oluru ile müdürlük yapanlar var...

Editör
Editör @Ibrahim - 13 ay Önce

Yorumunuz üzerine, Hastanede görevli Müdür Yardımcılarının da isimlerini ekledik.
"il il hatta hastane adı ike söyleyebileceğimiz lise yada on lisans mezunu olup valilik oluru ile müdürlük yapanlar var..." iddianız da asılsızdır. Ancak, iddianızda ısrarcı iseniz, lütfen iletişim bölümümüzden yada saglikpersonelihaber.net@gmail.com mail adresimiz üzerinden bize bir tane örnek bildiriniz.

SIRADAKİ HABER