Manisa'da Devlet Hastanesine İlkokul Mezununun Müdür Olarak Atandığı İddiası! İl Sağlık Müdürlüğünden Açıklama Var

Son bir kaç gündür özellikle sosyal medya'da ve çeşitli sözlüklerde köpürtülen iddiaya göre, Manisa Alaşehir Devlet Hastanesine, Hastane Müdürü olarak sırf AKP'li olduğu için ilkokul mezunu Ayhan Ünal'ın atandığı yönünde sıklıkla paylaşımlar yapılıyor. Böyle bir durumun olamayacağını bildiğimiz için gülüp geçtik ama paylaşımların sayısı o kadar arttı ki böyle bir haberi yapmak zorunda kaldık. Bunun içinde öncelikle Manisa Sağlık Müdürü Sayın Dr. Necip Yemenici'yi arayarak durumu sorduk.

Güncel 23.07.2019, 19:52 23.07.2019, 20:38
Manisa'da Devlet Hastanesine İlkokul Mezununun Müdür Olarak Atandığı İddiası! İl Sağlık Müdürlüğünden Açıklama Var
© saglikpersonelihaber.net

Twitter, Facebook ve ekşi sözlük gibi platformlarda sıklıla paylaşılan iddiaya göre, Adı Ayhan Ünal olan, ilkokul mezunu birisinin, AKP'li olduğu için Manisa Alaşehir Devlet Hastanesine Müdür olarak atandığı yazıldı. Üniversite mezunları işsiz dolaşmaya devam! diye not düşmeyide ihmal etmediler.

İşte Paylaşılan Görsel;

TIKLAYIN

Kendisine telefonla ulaştığımız Manisa Sağlık Müdürü Dr. Necip YEMENİCİ, konudan haberdar olduklarını ve sosyal medya hesaplarından açıklama yaptıklarını, böyle bir durumun söz konusu olamayacağını da özellikle belirterek, sosyal medyanın tartıştığı konuya son noktayı koymuş oldu.

Merak edenler için; Manisa Alaşehir Devlet Hastanesinin İdari ve Mali Hizmetler Müdürü, Muhammed Uğur Sezgin, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü ise Özlem İmamoğlu Akdeniz'dir. 

İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımları ise; İlknur CENGİZ ve Canan MAMA iken Sağlık ve Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı ise Gülden AÇIKGÖZ'dür.

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
Ibrahim 2 yıl önce
Adi geçen hastanede müdür yardımcısı olma durumu nedir,yada müdür yardımcıları kimlerdir...
Ayrıca size il il hatta hastane adı ike söyleyebileceğimiz lise yada on lisans mezunu olup valilik oluru ile müdürlük yapanlar var...
Editör 2 yıl önce
Yorumunuz üzerine, Hastanede görevli Müdür Yardımcılarının da isimlerini ekledik.
"il il hatta hastane adı ike söyleyebileceğimiz lise yada on lisans mezunu olup valilik oluru ile müdürlük yapanlar var..." iddianız da asılsızdır. Ancak, iddianızda ısrarcı iseniz, lütfen iletişim bölümümüzden yada saglikpersonelihaber.net@gmail.com mail adresimiz üzerinden bize bir tane örnek bildiriniz.
-5
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?