Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimine Tebrikler Sürüyor

Kütahya Sivil Toplum Kuruluşları, (STK) Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Orhan Özatik'e kutlama teşekkür ziyaretinde bulundu.

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimine Tebrikler Sürüyor

TIKLAYIN

Ziyarete Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Aslan, Türkiye Gaziler Derneği Başkanı Şaban Başoğul, Beyazay Derneği ve Kütahya Sivil Toplum Kuruluşları Başkanı Halil Bilgiç, Engelliler Derneği adına Hüseyin Ayyıldız, Sosyal Yardım ve Kültür Vakfı Başkanı İhsan Tunçoğlu, Çöl-Yak Hastaları Derneği Başkanı Nuray Sayıner, Beyazay Derneği Başkan Yardımcısı Hasan Cura ve

Doç. Dr. Orhan Özatik, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Kütahya'mızın saygıdeğer sivil toplum kuruluşlarının şahsıma yaptıkları ziyarete, güven ve teveccüherine ben de teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm halkımıza en iyi hizmeti, güler yüzle sunmak bizim asli görevimizdir" şeklinde konuştu.

Kaynak: Anadolu Ajansı

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER