Koluma Dokundu, Abdestimi Bozdu Diye Doktoru Şikayet Etti

Sosyal medyada doktor olduğunu belirten “Benal Gurur” adlı kullanıcı, bir hastasının damaryolunu çıkarırken koluna dokunduğu ve bu yüzden abdestini bozduğu gerekçesiyle şikayet edildiğini duyurdu. Sosyal medya kullanıcısı daha sonra tutanığın yırtılıp hakkında işlem yapılmadığını belirtti.

Güncel 02.08.2019, 19:33 04.08.2019, 09:42
Koluma Dokundu, Abdestimi Bozdu Diye Doktoru Şikayet Etti

Benal Gurur” adlı kullanıcı, olayı şöyle yazdı:

“Az önce Perşembe günü gelen ve hacı olduğunu iddia eden (tutanağa yazmışlar) bir amca(52) tarafından işlem sonrası damaryolunu çıkarırken koluna dokunduğum ve bu yüzden abdestini bozduğum gerekçesiyle şikayet edildiğimi öğrendim.

TIKLAYIN

Yönetim daha önce de bu tarz şikayetlere -daha çok kadın hasta erkek doktor şeklinde- maruz kaldığı için tutanağı bana okuttuktan sonra yırttı gözümün önünde. Hastanın olayı büyütmemesi için gönlü olsun diye yazdırdıklarını da ekledi. O konuda mantıklı ve anlayışlılar sağolsunlar.”

İşte o mesajlar:

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
Yorum 1 yıl önce
Bana düzmece gibi geldi ne yalan söyliyim. Yoksa idarenin tutanak gibi resmi bir belgeyi tahrif etmesi ağır sıkandal.
Mustafa 1 yıl önce
Bu konuda tutanak tutulmasıdır asıl skandal. Yeniden abdest almak yerine yönetimin böyle kişisel bir mesele için meşgul edilmesidir mantık dışı olan. Size hizmet verenlere az biraz saygınız olsun. Ne emeklerle okuyor, okutuluyor bu insanlar. Kimse sizlerin kaprislerini çekmek zorunda değil hele de dini buna alet etmektir en büyük skandal.
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?