Kocaeli Devlet’ten açıklama

Kartepeli İsmail Davlan’ın haftada 1 kez vurulması gereken iğneyi olmak için Kartepe’den Kocaeli Devlet Hastanesi’ne gittiğini, ancak kendi doktorundan başka bir doktora yaptıramadığı basına yansımıştı.

Kocaeli Devlet’ten açıklama

Haberin basına düşmesinin ardından Kocaeli Devlet Hastanesi’nden konuyla ilgili açıklama geldi.

TIKLAYIN

Şöyle denildi:

“-İlgili hastanın muayene kayıtlarına bakıldığında, hastanın kronik impingement sendromu (omuz sıkışması) tanısı ile omuz enjeksiyonu yapıldığı öğrenilmiştir. Hastamızın tedavisi 7-10 gün aralıklarla ortalama üç kez tekrarlanarak yapılması planlanmış, 11 Temmuz’da başlayan tedavi 29 Temmuz’da tamamlanmıştır. Bu tip tedavilerde sonuç değerlendirmesi 6 ay gibi uzun bir döneme dayanır. İddia edildiği gibi bir süre yaşanmamıştır. Plana uygun şekilde tedaviye başlayan hekim tarafından ihtimamla tamamlandığı görülmektedir. Kısacası bu iğneyi tedaviye ilk başlayan hekim yapar ve acil bir iğne değildir. Hastanın tedavisi de plana göre devam etmiş ve ilk başlayan hekim ile tamamlanmıştır.”

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER