Kazada ölen doktora babası 'Uçakla gel'

DİYARBAKIR'da geçirdiği trafik kazasında ölen doktor Oğuz Berktaş(28), memleketi Kahramanmaraş'ta toprağa verildi. Genç doktora, kazadan bir gün önce telefonla görüştüğü babası Erkan Berktaş'ın otomobil yerine uçakla gelmesini söylediği öğrenildi.

Kazada ölen doktora babası 'Uçakla gel'

Van'ın Erciş ilçesinde görev yapan doktor Oğuz Berktaş, ailesinin yaşadığı Kahramanmaraş'a gitmek için yola çıktığı 16 ZP 996 plakalı otomobiliyle Diyarbakır Pirinçlik Jandarma Komutanlığı kontrol noktası yakınlarında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Genç doktorun cenazesi yakınları tarafından alınarak, Kahramanmaraş'a getirildi. Berktaş için bugün Ulu Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Çiçeklerle donatılan tabutuna taraftarı olduğu Fenerbahçe'nin forması konulan Erkan Berktaş'ın dayısı uzun süre yeğeninin tabutu başından ayrılamadı. Dayı, uzun süre tabutu öpüp, gözyaşı döktü. Ayakta güçlükle durduğu gözlenen ve taziyeleri kabul eden baba Erkan Berktaş da oğlunun mesai arkadaşlarına sarılarak, ağladı.

Oğuz Berktaş, kılınan cenaze namazının ardından Şeyhadil Mezarlığı'nda toprağa verildi.

TIKLAYIN


'UÇAKLA GEL' DEMİŞ

Baba Erkan Berktaş'ın kazadan bir gün önce oğluyla telefonla görüştüğü ve otomobille gelmemesini, uçakla gelmesini istediğini söylediği öğrenildi.  

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER