Kazada Hayatını Kaybeden Doktor'dan Geriye, Doğacak Bebeğine Yazdığı Not Kaldı

Polisin otomobildeki incelemeleri sırasında Dr. Nurgül Köse'ye ait olduğu belirlenen, dünyaya gelecek bebeğine hitaben yazdığı bir not bulundu.

Kazada Hayatını Kaybeden Doktor'dan Geriye, Doğacak Bebeğine Yazdığı Not Kaldı

Alınan bilgiye göre Süleyman Köse (27) idaresindeki 42 DYK 24 plakalı otomobil, Konya-Beyşehir karayolunun 5. kilometresinde, Süleyman Çakmaz (32) yönetimindeki 47 NH 803 plakalı tırla çarpıştı. Çarpışmanın şiddetiyle tır yol kenarına devrilirken, savrulan otomobil karşı yönden gelen Osman Tetik'in (37) kullandığı 42 EP 064 plakalı minibüsle çarpıştı. 

Kazada otomobil sürücüsü Köse ile yanında bulunan eşi Nurgül Köse hayatını kaybetti. TIR ve minibüs sürücüleri kazadan yara almadan kurtuldu. 

Doğacak bebeğine not yazmış

Sarayönü Devlet Hastanesinde doktor olduğu öğrenilen Nurgül Köse ile Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde doktor olduğu belirtilen eşi Süleyman Köse'nin cenazeleri, otopsi için Meram Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı. 

Polisin otomobildeki incelemeleri sırasında Nurgül Köse'ye ait olduğu belirlenen bir defter bulundu. 

Hamile olan Köse'nin doğacak bebeğine hitaben kaleme aldığı notta, "Bebeğim. Dün sana hamile olduğum kesinleşti. Kan değerim de yükselmiş. Çok mutlu oldum. Şükür namazı kılacağım. Baban yanımızda değildi. İşteydi her zamanki gibi. Telefondan aldı haberi. Çok merak ediyordu. Ve mutlu haber ulaştı. İnşallah seni kucağımıza sağlıklı bir şekilde alabiliriz." ifadeleri yer aldı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'da bu sabah yaptığı paylaşımla Sarayönü Devlet Hastanesi'nde görevli Dr. Nurgül KÖSE ve eşi Dr. Süleyman KÖSE için taziye mesajı yayınladı.

Kazada Vefat Eden Kadın Doktorun Şiddet Mağduru Olduğu Ortaya Çıktı

Haber Güncelleme: 06.03.2019 Saat: 10:47

Haber Güncelleme: 09.03.2019 Saat: 12:03

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2019, 09:03

Kemal Topal

Bakanlıkta edindiğim deneyim, bilgi birikimimi aktif çalışan arkadaşların istifade edebileceği bir mecra olan internette değerlendirmek istiyorum. Çalışma hayatında sıklıkla karşılaşılan mevzuat başta olmak üzere güncel haberlerle karşınızdayım.


İletişim Hesapları

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER