İzmir'e yeni devlet hastanesi geliyor! Açılış tarihi belli oldu

İzmir'e yeni devlet hastanesi geliyor. İzmir'in Foça ilçesinde yapımı tamamlanan Foça Devlet Hastanesi'nin ne zaman hizmet vermeye başlayacağı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İşte Foça Devlet Hastanesi açılış tarihi...

Güncel 27.02.2019, 09:38 27.02.2019, 09:38
İzmir'e yeni devlet hastanesi geliyor! Açılış tarihi belli oldu

İzmir'e yeni devlet hastanesi geliyor. İzmir'in Foça ilçesinde yapımı tamamlanan Foça Devlet Hastanesi'nin ne zaman hizmet vermeye başlayacağı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İşte Foça Devlet Hastanesi açılış tarihi... İzmir'in Foça ilçesinde yapımı tamamlanan yeni Devlet Hastanesi, Kadınlar Günü 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nden itibaren hizmete girecek.

TIKLAYIN

8 Mart Cuma günü açılacak olan hastane gündüz 17.00'ye kadar poliklinik ve acil hizmetleri Küçükdeniz Sahili Reha Midilli Caddesi üzerinde halen hizmete devam eden binada verilecek. Saat 17.00'den sonra acil hizmetleri yeni binada karşılanmaya çalışılırken eski binada da bir ekip o gün hastaların mağduriyet yaşamaması için görevde olacak.

11 Mart Pazartesi gününden itibaren ise poliklinik ve diğer tüm sağlık hizmetleri Atatürk Mahallesi'nde yeni yapılan modern binada karşılanmaya çalışılacak.

Yorumlar (0)
-3
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?