Isparta Şehir Hastanesi Kadın Doğum Doktorları

Şehir hastanesi doktorlarıyla ilgili bugün sizlere internette en çok araştırılan sorunun cevaplarından birisi olan Isparta Şehir Hastanesi Kadın Doğum Doktorları ile alakalı bilgiler sunacağız. Haberimizde Isparta Şehir Hastanesi Kadın Doğum Doktorlarının isimlerini bulacaksınız. Öte yandan Isparta Şehir Hastanesi ile ilgili kısa bir bilgileri de derledik.

Güncel 05.06.2021, 18:38 25.06.2021, 01:08 Güler Sağlam
Isparta Şehir Hastanesi Kadın Doğum Doktorları

Isparta Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Doktorları

  • Opr. Dr. Doğan AK
  • Op. Dr. Havvana ALBENİ
  • Op. Dr. Çağlayan BİÇER
  • Op. Dr. Kadriye Nilay ÖZCAN
  • Op. Dr. Hüseyin ÖZYURT
  • Op. Dr. Hüseyin ILGINOp. Dr. Hüseyin ILGIN
  • Op. Dr. Halis BİLGİNOp. Dr. Halis BİLGİN
  • Op. Dr. Elif İlknur EKİCİOp. Dr. Elif İlknur EKİCİ
  • Op. Dr. Baran Özhan BAYKALOp. Dr. Baran Özhan BAYKAL
  • Op. Dr. Çağatay GÖCENOp. Dr. Çağatay GÖCEN

Isparta Şehir Hastanesi

Sağlık Bakanlığınca kamu-özel ortaklığında hayata geçirdiği Türkiye'de hizmete sokulan 3. Şehir hastanesi olan Isparta Şehir Hastanesi 2017 yılının Mart ayında hizmete girdi. En ileri teknolojiye sahip hastane 222 bin 571 metrekare alan üzerine inşaa edildi.

Türkiye, sağlıkta dönüşüm programı kapsamında 3. şehir hastanesine Isparta’da kavuştu. 755 yatak kapasitesine sahip hastanede 300’’ü tek, 150’si ise iki kişilik odalarda hizmet veriliyor. Isparta Şehir Hastanesi bünyesinde 20 ameliyathane, 131 yataklı yoğun bakım ünitesi, 34 kuvözlü yeni doğan yoğun bakım ünitesi, 167 poliklinik, 35 yataklı fizik tedavi ünitesi, 19 yataklı hemodiyaliz ünitesi, 13 SDL (doğum odası) + 1 suda doğum ünitesi, 2 uyku laboratuvar odası, 10 yataklı mahkum servisi, 4 yataklı inme ünitesi bulunuyor. Tüm odalarda duş, WC, buzdolabı, çalışma masası ve TV yer alıyor. Hastane dünyada kullanılan en son sistemlerle donatıldı.

AKILLI BİNA

Isparta Şehir Hastanesindeki deprem izolatörü sayesinde, olası bir deprem anında, sarsıntının etkisi azaltılarak hastanedeki çalışmaların aksamadan devam etmesi sağlanıyor. Akıllı bina konseptiyle inşa edilen Isparta Şehir Hastanesi, trijenerasyon ve güneş panelleri sayesinde kullandığı elektriğin yüzde 35’ini kendisi üretecek altyapıya sahip. Kampüste 297 araçlık açık, 1.965 araçlık kapalı otoparkın yanı sıra helikopter pisti ve ücretsiz vale servisi bulunuyor.

ANNE OTELİ UYGULAMASI

Isparta Şehir Hastanesinde öne çıkan bir başka özellik ‘anne oteli’ uygulaması. Yeni doğan ve yoğun bakımda bebeği tedavi gören annelerin ve özellikle şehir dışından gelen hastaların konaklaması için özel bir alan oluşturuldu. Ayrıca, ihtiyacı olan her hastaya tüm tetkikleri ve tedavi süresi bitene kadar yönlendirme ve refakat için özel elemanlar yardım ediyor.

Isparta Şehir Hastanesi telefon ve adresi

Sanayi Mahallesi 104. Cad. No:51 32200 Merkez/ISPARTA
e-Posta ispartasehir@saglik.gov.tr
Tel: +90.246 213 44 00 – 99 (100 Hat)
Fax: +90.246.218 40 22

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
14
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?