İl Sağlık Müdürüne Övgü

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doç.Dr Musluhittin Emre Erkuş , Suruç Devlet Hastane'sine ziyarette bulundu. Ziyarette Müdür Erkuş'un çalışanlarla birlikte yemekhanede yemek yemesi Suruç Hastanesi Başhekimi tarafından mütevazılığıdan dolayı taktir edildi.

İl Sağlık Müdürüne Övgü

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doç.Dr Musluhittin Emre Erkuş, yapılan çalışmaları görmek üzere Suruç Devlet Hastanesi'ne ziyarette bulundu. Müdür Erkuş, Suruç Devlet Hastanesi Başhekimi  Necmi Eşiyok ile birlikte hastane personeliyle birlikte hastane yemekhanesinde yemek yedi. Personelle birlikte yemek yiyen Müdür Erkuş'u mütevazılığından dolayı taktir etti.

TIKLAYIN

Suruç Devlet Hastanesi Başhekimi Necmi Eşiyok, paylaştığı yazıda; 

''İnsan hem alçakgönüllü hem de çok iddialı olabilir.İnsanlar da kurumlar da pekala, hem mütevazı olup hem de iddialı hedeflere sahip olabilirler.Bunun en güzel örneklerinden birinide Şanlıurfa İl Sağlık Müdürümüz Doç.Dr Musluhittin Emre Erkuş  bizlere sergilemektedir.
İl Sağlık müdürü Erkuş hocanın bu mutavazi tutumunun örneklik teşkil etmesini temenni ederiz. Kendilerini taktir ediyor başarılar diliyoruz.suruç devlet hastanesini ziyaret etti.'' ifadelerini kullandı.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER