İl Sağlık Müdürlüğü tamirhanesinden silah sesleri geldi

Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü tamirhanesinde şok bir olay yaşandı. İddialara göre araç park etme meselesi nedeniyle tartışan 2 çalışandan biri kapalı garaj kısmına silahla ateş etti. Olayda yaralanan olmazken konuyla ilgili soruşturma başlatıldı.

Güncel 01.03.2019, 17:53 01.03.2019, 17:53
İl Sağlık Müdürlüğü tamirhanesinden silah sesleri geldi

Edinilen bilgiye göre olay Trabzon’un Ortahisar İlçesinde dün yaşandı. Trabzon İl Sağlık Müdürlüğünün Erdoğdu Mahallesinde ek hizmet binasındaki tamirhanede meydana gelen olayda T.T. ile F.B arasında tartışma çıktı.  
Tartışan taraflardan birinin kurumda teknisyen olarak çalışan kadrolu personel diğerinin ise hizmet alımı yöntemiyle  şoför olarak çalıştığı kaydedildi.  İddiaya göre araç park etme meselesi nedeniyle başlayan sözlü tartışma daha sonra büyüdü. 

TIKLAYIN

Taraflardan birinin olay yerinden ayrıldığı ardından ise silahla yeniden tamirhaneye gelerek kapalı araç garajına silahla ateş ettiği bildirildi.  Ölü ve yaralının olmadığı olayda, silah seslerinin duyulmasının ardından vatandaşlar durumu güvenlik güçlerine haber verdi. Olayla ilgili adli soruşturma başlatıldığı bildirildi. 

Trabzon İl Sağlık Müdürü Hakan Usta, olayı doğrularken, “Soruşturması devam ediyor. Hem savcılık boyutuyla, hem de bizim kendi iç soruşturmamız boyutuyla devam ediyor” dedi. 

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
-4
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?