İki kadın hastayı güvenlik görevlileri darp etti iddiası

Hastanede yeni doğan çocuğunun üzerini değiştiren iki hasta yakınını, kadın güvenlik görevlisi tarafından şiddet uygulandığı yönünde iddialar haber merkezimize ulaştı.

İki kadın hastayı güvenlik görevlileri darp etti iddiası

TIKLAYIN

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde güvenlik görevlisinin iki kadın saldırdığı öne sürüldü. İddiaya göre, yeni doğan yeğeninin üstünü değiştirmek için doğum bölümüne giden K.D.E. ve annesi P.D.’nin kadın görevli tarafından önce dışarı çıkmaları konusunda uyardı. “Bize 5 dakika verin” diyen K.D.E., kapıyı kapattı.Ardından içeri giren güvenlik görevlisi ‘şimdi dışarı çıkacaksınız’ diye bağırmaya başladı. Güvenlik görevlisine tepki gösteren K.D.E., “Annen yaşındaki kadına bağırma” dedi. Bu sırada kızını içeriye girmesini söyleyen P.D. ile güvenlik görevlisi arasında sözlü tartışma yaşandı.

Bağırma seslerinin yükselmesi üzerine K.D.E., dışarı çıktı. “Anneme ne yapıyorsun” diyen K.D.E’ye güvenlik görevlisi bir anda saldırdı. Önce tırnaklarıyla kadının yüzünü çizen güvenlik görevlisi daha sonra da saçından sürükledi. Araya giren P.D. ise kavgayı ayırdı.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2019, 20:57

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER