İki kadın hastayı güvenlik görevlileri darp etti iddiası

Hastanede yeni doğan çocuğunun üzerini değiştiren iki hasta yakınını, kadın güvenlik görevlisi tarafından şiddet uygulandığı yönünde iddialar haber merkezimize ulaştı.

Güncel 28.02.2019, 20:57 28.02.2019, 20:57
İki kadın hastayı güvenlik görevlileri darp etti iddiası

TIKLAYIN

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde güvenlik görevlisinin iki kadın saldırdığı öne sürüldü. İddiaya göre, yeni doğan yeğeninin üstünü değiştirmek için doğum bölümüne giden K.D.E. ve annesi P.D.’nin kadın görevli tarafından önce dışarı çıkmaları konusunda uyardı. “Bize 5 dakika verin” diyen K.D.E., kapıyı kapattı.Ardından içeri giren güvenlik görevlisi ‘şimdi dışarı çıkacaksınız’ diye bağırmaya başladı. Güvenlik görevlisine tepki gösteren K.D.E., “Annen yaşındaki kadına bağırma” dedi. Bu sırada kızını içeriye girmesini söyleyen P.D. ile güvenlik görevlisi arasında sözlü tartışma yaşandı.

Bağırma seslerinin yükselmesi üzerine K.D.E., dışarı çıktı. “Anneme ne yapıyorsun” diyen K.D.E’ye güvenlik görevlisi bir anda saldırdı. Önce tırnaklarıyla kadının yüzünü çizen güvenlik görevlisi daha sonra da saçından sürükledi. Araya giren P.D. ise kavgayı ayırdı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
-5
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?