Hastanemiz 5 yıldızlı olacak

Başhekim, iki ayda hastanenin temizlik, badana ve bakım işlerini gerçekleştirdiklerini, sıranın Acil Servis’in modernleştirilmesine geldiğini söyledi.

Güncel 26.02.2019, 05:44 26.02.2019, 05:44
Hastanemiz 5 yıldızlı olacak

Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi Başhekimi Serhat Pirinçci, iki ayda hastanenin temizlik, badana ve bakım işlerini gerçekleştirdiklerini, sıranın Acil Servis’in modernleştirilmesine geldiğini söyledi.

TIKLAYIN

Acil Servisin hastanenin en önemli birimlerinden olduğunu kaydeden Başhekim Pirinçci, ‘‘Hastanelerde tüm bölümler önemlidir. Ancak acil servislerin çok daha farklı konumu vardır… Acil müdahale gerektiren hastalar önce bu birime başvurur. Biz de acil müdahale gereken hastalarımıza daha hızlı, daha modern hizmet verebilmek için gerekli düzenlemelere başladık’’ dedi.

Necat Hepkon Devlet Hastanesi Başhekimi Serhat Pirinçci, ‘‘Buradaki çalışmalarımızın ardından poliklinikler, hasta odaları, ameliyathane, laboratuar gibi diğer bölümleri de yenileyeceğiz. Hemşerilerimize 100 yataklı bir hastanede hizmet vererek 10 yıllık yeterlik süresine ulaşmayı planlıyoruz’’ diye konuştu

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?