Hastanede Mobbing İddiası

Ankara'da bir hastanede, çalışanlar arasında ayrım yapma, personel uygulamaları yapılırken bir kısım personelin kayrıldığı, bir kısım çalışanları ise yok sayma ve göz dağı verme gibi başlıklarda hastanede mobbing uygulandığı iddialar arasında.

Hastanede Mobbing İddiası

ANKARA ETİMESGUT DEVLET HASTANESİNDE İDARECİLER ÇALIŞANLARINA MOBBİNG Mİ UYGULUYOR?

TIKLAYIN

Sitemize gelen bilgilere göre Hastane Yönetimi personeller arasında adam kayırma, özellikle askeri hastaneden geçen personeli önemli yerlere yerleştirme, istediği personelin yerini çalışma koşulları daha uygun yerlere verme, personeller arasında ayrım yapma, belirli kişilerin talepleri karşılanırken, bir kısım çalışanlara ise sözünü kesme, çalışanı yok sayma ve hatta görmezden görmezden gelme, personeli yer değişikliği yaptırımıyla tehdit etme, camlardan sürekli giriş çıkışınızı kontrol ediyoruz diyerek göz dağı verme gibi mobbing iddiaları olduğu gelen bilgiler arasında.

Sayın Cumhurbaşkanımız bir çok konuşmasında haksızlık karşısında durmanın önemine dikkat çekmiş, idarecilerin kibirli olmamaları, üstten bakmamaları gibi durumlara hassasiyetle vurgular yapmıştır. Ankara ilimizin güzide ilçesinin bir hastanesinde tarafımıza gelen bilgiler doğru ise Ak Partinin dolayısıyla Cumhurbaşkanımızın hem Ankara ilini hali hazırda belli olmamasına rağmen İstanbulumuzu kaybetme riskinin sebebinde, astlarına kötü davranan idarecilerin payının olduğuda su götürmez bir gerçek olduğu gün gibi ortadadır. 

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 16:39

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cundullah dkici
Cundullah dkici - 13 ay Önce

Haberde anlatılanlar sade yüzde yirmibeşi bile değil

Feride Cansu
Feride Cansu - 13 ay Önce

Başhekimlerin etrafına kümelenen yalaka takımlarına izin verildiği müddetce haksız hukuksuz yere daha çok sağlıkçı arkadaşımızın hakkı yenmeye devam edecek

Demet Toygar
Demet Toygar - 13 ay Önce

Giriş çıkışları zaten yalakaları kontrol ediyordur, şahsen bizim hastanede bolca mevcut bu ispiyonculardan. Mesele bunlara prim verip, en iyi yerlerde çalışmalarına imkan verenler

Ragıp
Ragıp - 13 ay Önce

Ankara başta olmak üzere Türkiye geneli bu atanmışların zulumleri nedeniyle sesini çıkaramayanların tepkisi de yansıdı sandığa.

Ak Parti yöneticilerinin kayırdığı makam sahiplerinin yürüttüğü saltanat ne zaman son bulacak acaba? Adaletin olmadığı bir yerde kim hizmet bekleyebilir ki?

Özlem Yıldız
Özlem Yıldız - 13 ay Önce

Cumhurbaşkanı bu konularda hassas demişiniz de, bu atanmışları tepemize çıkaran da Sn. Cumhurbaşkanının atadıkları değil mi?

Kendine yakın olan, siz en iyisini bilirsiniz diyen yardakçılar bu dönem kadar meydanı boş bulamamışlardı

Hanife çoban
Hanife çoban - 13 ay Önce

Aynı sıkıntıları ben çanakkalede yaşıyorum şikayet ettim henüz bir bilgi yok ancak siyaset kendilerini destekledığini her fırsatta söylemeleri sonucunda ne olacağını gösteriyor

Vural kral
Vural kral - 13 ay Önce

Sacma sapan işlerle hastaneyi karalamanın bir manası yok, zaten hastane yeni yapıldı, eski, yeni personel, hepimiz yeni yapılan hastanede görev aldık bunun yenisi veya eskisimi kaldı hepimiz yeniz ,insanı çıldırmayın

Bi dost
Bi dost - 13 ay Önce

Taraflı ve ne amaçladığı belli olmayan bir haber olmuş. Heryerdeki ayrıştırmayı buradada yapamaa çalışıyor. Hastanede sadece 2-3 yönetici askeri tıp kültürlü gerisi zaten ''sizden''. Kendi beceriksizlik ve liyakatsizliklerinizi başkalarına fatura etmeyin.


SIRADAKİ HABER