Hastanede Mobbing İddiası

Ankara'da bir hastanede, çalışanlar arasında ayrım yapma, personel uygulamaları yapılırken bir kısım personelin kayrıldığı, bir kısım çalışanları ise yok sayma ve göz dağı verme gibi başlıklarda hastanede mobbing uygulandığı iddialar arasında.

Güncel 03.04.2019, 13:42 18.04.2019, 16:39
Hastanede Mobbing İddiası

ANKARA ETİMESGUT DEVLET HASTANESİNDE İDARECİLER ÇALIŞANLARINA MOBBİNG Mİ UYGULUYOR?

TIKLAYIN

Sitemize gelen bilgilere göre Hastane Yönetimi personeller arasında adam kayırma, özellikle askeri hastaneden geçen personeli önemli yerlere yerleştirme, istediği personelin yerini çalışma koşulları daha uygun yerlere verme, personeller arasında ayrım yapma, belirli kişilerin talepleri karşılanırken, bir kısım çalışanlara ise sözünü kesme, çalışanı yok sayma ve hatta görmezden görmezden gelme, personeli yer değişikliği yaptırımıyla tehdit etme, camlardan sürekli giriş çıkışınızı kontrol ediyoruz diyerek göz dağı verme gibi mobbing iddiaları olduğu gelen bilgiler arasında.

Sayın Cumhurbaşkanımız bir çok konuşmasında haksızlık karşısında durmanın önemine dikkat çekmiş, idarecilerin kibirli olmamaları, üstten bakmamaları gibi durumlara hassasiyetle vurgular yapmıştır. Ankara ilimizin güzide ilçesinin bir hastanesinde tarafımıza gelen bilgiler doğru ise Ak Partinin dolayısıyla Cumhurbaşkanımızın hem Ankara ilini hali hazırda belli olmamasına rağmen İstanbulumuzu kaybetme riskinin sebebinde, astlarına kötü davranan idarecilerin payının olduğuda su götürmez bir gerçek olduğu gün gibi ortadadır. 

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (9)
Cundullah dkici 2 yıl önce
Haberde anlatılanlar sade yüzde yirmibeşi bile değil
Feride Cansu 2 yıl önce
Başhekimlerin etrafına kümelenen yalaka takımlarına izin verildiği müddetce haksız hukuksuz yere daha çok sağlıkçı arkadaşımızın hakkı yenmeye devam edecek
Demet Toygar 2 yıl önce
Giriş çıkışları zaten yalakaları kontrol ediyordur, şahsen bizim hastanede bolca mevcut bu ispiyonculardan. Mesele bunlara prim verip, en iyi yerlerde çalışmalarına imkan verenler
Ragıp 2 yıl önce
Ankara başta olmak üzere Türkiye geneli bu atanmışların zulumleri nedeniyle sesini çıkaramayanların tepkisi de yansıdı sandığa.

Ak Parti yöneticilerinin kayırdığı makam sahiplerinin yürüttüğü saltanat ne zaman son bulacak acaba? Adaletin olmadığı bir yerde kim hizmet bekleyebilir ki?
Özlem Yıldız 2 yıl önce
Cumhurbaşkanı bu konularda hassas demişiniz de, bu atanmışları tepemize çıkaran da Sn. Cumhurbaşkanının atadıkları değil mi?

Kendine yakın olan, siz en iyisini bilirsiniz diyen yardakçılar bu dönem kadar meydanı boş bulamamışlardı
Hanife çoban 2 yıl önce
Aynı sıkıntıları ben çanakkalede yaşıyorum şikayet ettim henüz bir bilgi yok ancak siyaset kendilerini destekledığini her fırsatta söylemeleri sonucunda ne olacağını gösteriyor
Vural kral 2 yıl önce
Sacma sapan işlerle hastaneyi karalamanın bir manası yok, zaten hastane yeni yapıldı, eski, yeni personel, hepimiz yeni yapılan hastanede görev aldık bunun yenisi veya eskisimi kaldı hepimiz yeniz ,insanı çıldırmayın
Bi dost 2 yıl önce
Taraflı ve ne amaçladığı belli olmayan bir haber olmuş. Heryerdeki ayrıştırmayı buradada yapamaa çalışıyor. Hastanede sadece 2-3 yönetici askeri tıp kültürlü gerisi zaten ''sizden''. Kendi beceriksizlik ve liyakatsizliklerinizi başkalarına fatura etmeyin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?