Hastanede Başhekim Değişikliği! Eski Başhekim Neden Gitti, Bilinmiyor

Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde yeni Başhekim olarak Prof. Dr. Ömer Tamer Doğan görevlendirildi ancak, eski Başhekim Prof. Dr. Ahmet Yılmaz’ın neden görevden alındığı henüz bilinmiyor.

Güncel 12.02.2019, 19:54 12.02.2019, 20:14
Hastanede Başhekim Değişikliği! Eski Başhekim Neden Gitti, Bilinmiyor

Yeni Başhekim Ömer Tamer Doğan, Göğüs Hastalıkları uzmanı olarak görev yapıyordu. Başhekim Doğan’ın yardımcıları olarak halen eski başhekim Ahmet Yılmaz’ın da yardımcıları olan Zekeriya Öztemur, Yaşar Taştemur  ve Kasım Durmuş olduğu görülüyor.

Üst kadroda yaşanan bu değişiklik sonrası alt kadroda da bir değişiklik yaşanıp yaşanmadığı görülecek.

Doğan’ın özellikle Kasım Durmuş’u değiştirmek istediği yönünde de iddialar haber merkezimize ulaşan bilgiler arasında.

TIKLAYIN

Başhekimlik makamında gerçekleşen devir teslim töreninde yeni Başhekim Prof. Dr. Ömer Tamer DOĞAN,  görev süresi dolan Başhekim Prof. Dr. Ahmet Yılmaz’dan görevi teslim aldı.

Devir teslim töreninde konuşan Prof. Dr. Ahmet YILMAZ, Başhekim Prof. Dr. Ömer Tamer DOĞAN’ın çalışmalarında hep yanlarında olacaklarını ifade ederek kendisine ve ekibine başarılar diledi.

Prof. Dr. Ömer Tamer DOĞAN ise konuşmasında, verdiği hizmetlerden dolayı Prof. Dr. Ahmet YILMAZ’a teşekkür ederek, “Kendisiyle birlikte çalıştık. Özellikle kurumunu düşünen, kurumu her zaman öncelikli tutan bir yönetim sergiledi. Çok deneyimli ve tecrübeli hocamız. Biz de umarım kendisi kadar başarılı oluruz.” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
-1
hafif kar yağışlı
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?