Hastanede Asansör Düştü! 8 Kişi Mucize Eseri Kurtuldu

Hastanede asansörün düşmesi sonucu, asansör içerisinde bulunan 8 hasta ve hasta yakını mucize eseri yara almadan kurtuldu. Olay dün Ordu Eğitim Araştırma Hastanesi Ek Hizmet Binası'nda meydana geldi. Detaylar haberimizde.

Hastanede Asansör Düştü! 8 Kişi Mucize Eseri Kurtuldu

Hastanede asansörün düşmesi sonucu, asansör içerisinde bulunan 8 hasta ve hasta yakını mucize eseri yara almadan kurtuldu. Olay dün Ordu Eğitim Araştırma Hastanesi Ek  Hizmet Binası'nda meydana geldi. Detaylar haberimizde.

8 KİŞİ MUCİZE ESERİ KURTULDU

TIKLAYIN

Edinilen bilgilere göre, Sağlık Bakanlığına bağlı Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin  Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet Binası’nda  dün sabah saatlerinde asansör facizası yaşandı. İçerisinde 8 kişinin bulunduğu söylenen asansör bodrum kata çakıldı.

Dün sabah saatlerinde  meydana gelen olayda 3 kata hizmet veren asansör  zemin kattan bodrum kata düştü. Asansörde mahsur kalan, aralarında hamile kadınların da bulunduğu 8 kişi yara almadan kurtulurken, kazada büyük korku ve panik yaşandı.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2019, 15:57

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER