Hastane yemekhanesinde ölü bulunan talihsiz kadının yürek burkan hikayesi - Video Haber

Hastane yemekhanesinde ölü bulunan talihsiz kadının yeni görüntüleri ortaya çıktı Adana'da özel bir hastanenin kullanılmayan yemekhanesinde ölü bulunan 38 yaşındaki kadının, 20 yıldır kimse sahip çıkmadığı için sokaklarda yaşadığı ortaya çıktı. Hatice Kırtay'ın 5 ay önce de düşüp kafasını vurduğu için hastanenin acil servisine kaldırılmasıyla ilgili görüntüleri ortaya çıktı

Güncel 14.08.2019, 21:05 14.08.2019, 21:09
Hastane yemekhanesinde ölü bulunan talihsiz kadının yürek burkan hikayesi - Video Haber

Adana'da özel bir hastanenin kullanılmayan yemekhanesinde ölü bulunan 38 yaşındaki kadının 20 yıldır kimse sahip çıkmadığı için sokaklarda yaşadığı ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre olay, 6 Ağustos Salı günü Seyhan ilçesi Çınarlı Mahallesinde meydana geldi. Atatürk Caddesi üzerinde bulunan özel bir hastanenin kullanılmayan yemekhanesine giren hastane çalışanları yerde hareketsiz halde yatan bir kadını gördü. Çalışanların haber vermesiyle olay yerine gelen sağlık ekipleri genç kadının hayatını kaybettiğini saptadı.

/p>

20 YILDIR SOKAKLARDA KALIYOR

TIKLAYIN

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliği dedektifleri kadını ve ölüm şeklini araştırmaya başladı. Polis kısa sürede kadının isminin Hatice Kırtay olduğunu ve 20 yıldır sokaklarda yaşadığını saptadı.

Yapılan ön otopside ve olay yeri incelemesinde kadının ölümünde herhangi bir kesici, delici ve ateşli silah yaralanmasına rastlanmadı. Kadının cenazesi otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.
5 ay önceki görüntüleri çıktı

Bu arada, genç kadının 20 yıl önce evlenip ayrıldığı bu nedenle kimse sahip çıkmayınca sokaklarda yaşadığı belirtildi. Genç kadının 20 yıldır hastane bahçelerinde ve ATM kulübelerinde yatıp kalktığı öğrenildi. Geçtiğimiz mart ayında da gece düşüp burnunu ve kafasını kaldırım taşına vurduğu için yaralandığı bu nedenle ambulansla Seyhan Devlet Hastanesine getirildiği burada tedavi edildiği ve basın mensupları tarafından görüntülendiği ortaya çıktı. Burada Kırtay'ın gözyaşları içinde "kimseden yardım istemiyorum" dediği görüldü.

Kırtay'ı muayene eden doktor ise Kırtay'ın zaman zaman ambulans tarafından hastaneye getirildiğini ancak tedavisi tamamlanmadan hastaneden kaçtığını, hastane bahçesinde kaldığını söyledi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?